Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

UNTITLED No. 2 by Tristan Brando UNTITLED dla kobiet i mężczyzn

UNTITLED No. 2 by Tristan Brando UNTITLED dla kobiet i mężczyzn

kokosowy

UNTITLED No. 2 by Tristan Brando marki UNTITLED to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Tristan Brando. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, wanilia, heliotrop, kokos, nuty drzewne, nuty wodne i tangeryna.

Piżmo Wanilia Heliotrop Kokos Nuty drzewne Nuty wodne Tangeryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about UNTITLED No. 2 by Tristan Brando by UNTITLED.

UNTITLED No. 2 by Tristan Brando Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum UNTITLED UNTITLED No. 2 by Tristan Brando, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu UNTITLED UNTITLED No. 2 by Tristan Brando, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum UNTITLED No. 2 by Tristan Brando marki UNTITLED. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu UNTITLED No. 2 by Tristan Brando marki UNTITLED reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Serge Lutens Un Bois Vanille Comptoir Sud Pacifique Vanille Banane Anna Sui Sui Dreams Il Profvmo Chocolat Patyka Ambre Creed Sublime Vanille Demeter Fragrance Reese's Peanut Butter Cups Sinfonia di Note Amande Sucree Smell Bent Helen Carnate 1000 Flowers Reglisse Noire Hilde Soliani Vani Chic Intelligent Nutrients Seductive