Marki » T-Z » skórzane « Grupy

Trussardi Uomo Trussardi dla mężczyzn

Trussardi Uomo Trussardi dla mężczyzn

skórzany
Trussardi Uomo Trussardi dla mężczyzn Zdjęcia Trussardi Uomo Trussardi dla mężczyzn Zdjęcia Trussardi Uomo Trussardi dla mężczyzn Zdjęcia

Trussardi Uomo marki Trussardi to skórzane perfumy dla mężczyzn. Trussardi Uomo został wydany w 1983 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Beatrice Piquet. Nutami głowy są aldehydy, jagody jałowca, lawenda, bazylia, kminek, bergamotka i majeranek; nutami serca są miód, goździk (roślina), cynamon, korzeń irysa, wetyweria, cedr i róża; nutami bazy są labdanum, skóra, fasolka tonka, paczula, piżmo i mech dębowy.

Aldehydy Jagody jałowca Lawenda Bazylia Kminek Bergamotka Majeranek

Miód Goździk (roślina) Cynamon Korzeń irysa Wetyweria Cedr Róża

Labdanum Skóra Fasolka tonka Paczula Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Trussardi Uomo by Trussardi.

Trussardi Uomo Recenzje Perfum

belor
belor

nie jest tak źle. to solidna stara szkoła, szypr skórzany z dużym dodatkiem mchu dębowego. Pachnie przede wszystkim delikatnie "zmechowaciałą skórą", czyli zielono, wilgno. Generalnie jest nieco specyficznie ale wygodnie. Z pewnością to zapach bardzo retro i nie wpisuje się w dzisiejsze kanony, niemniej nie jest zły.

Prorok
Prorok

trussardi uomo 1983 to zapach nie do zaakceptowania dla przecietnego smiertelnika w 2012 r. :D pachnie stanem wojennym i gleboka komuna - po jego rozpyleniu od razu dopadly mnie wspomnienia z dziecinstwa ;) tylko dla koneserow zapachow z kategorii " outdated " - bardzo skorzany , tyle ze pachnie tapicerką z trabanta albo syrenki , no moze poloneza lub duzego fiata

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trussardi Trussardi Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trussardi Trussardi Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Trussardi Uomo marki Trussardi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Trussardi Uomo marki Trussardi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Antonio Puig Quorum Christian Dior Eau Sauvage Yves Saint Laurent Kouros Christian Dior Eau Sauvage Extreme Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Givenchy Givenchy Gentleman Christian Dior Dior Homme Parfum Chanel Antaeus Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Guerlain Vetiver Christian Dior Dior Homme Intense Versace Versace L'Homme Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Guy Laroche Drakkar Noir Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Moschino Uomo? Hermes Voyage d`Hermes