Marki » T-Z » drzewno - wodne « Grupy

Light Him Trussardi dla mężczyzn

Light Him Trussardi dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Light Him Trussardi dla mężczyzn Zdjęcia

Light Him marki Trussardi to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Light Him został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest IFF. Nutami głowy są szałwia, bergamotka, grejpfrut, lima, mandarynka, yuzu i bazylia; nutami serca są imbir, kardamon i papryka; nutami bazy są wetyweria, irys, drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe, mech dębowy i cedr virginia.

Szałwia Bergamotka Grejpfrut Lima Mandarynka Yuzu Bazylia

Imbir Kardamon Papryka

Wetyweria Irys Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Mech dębowy Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Light Him by Trussardi.

Light Him Recenzje Perfum

Luca Brasi
Luca Brasi

Osobiście mam edycję Light Him w wersji "travel", 25 ml, w tandetnym, przypominającym mydelniczkę półprzeźroczystym plastikowym opakowaniu, co miłośników piękna prawdziwych szklanych flakonów zniechęca już na wstępie. Mydelniczka jest w przyjemnym dla oka, aczkolwiek przeraźliwie niemęskim, pastelowym jasnozielonym kolorze, który swoją drogą dość trafnie, moim zdaniem, oddaje charakter zawartości (bardzo sobie cenię tę cechę w perfumach).

Całe szczęście to, co znajduje się w środku obciachowego plastikowego koszmaru w pełni rekompensuje niesmak z konieczności pokazania się z takim rekwizytem w miejscu publicznym. Tłumaczę sobie, że to w końcu "travel edition", więc może jednak, jak to się zwykło mówić, w tym szaleństwie jest metoda (waga).

Cytrusowo-ziołowe otwarcie, przyprawowe przejście, mszysto-drzewna baza oraz powstanie w latach 90-tych mogłyby wskazywać, że Light Him to świetny prezent na Dzień Dziadka. Nic z tych rzeczy. Świeże, zielone (i na pewno w tym przypadku nie zasugerowałem się kolorem opakowania) cytrusy, lekka woń ziół (wśród nut zapachowych bazylia i szałwia, ale mam wrażenie, że to uogólnienie), podane na drzewno-wetywerowej bazie, w sumie wyczuwalnej już od samego początku. W swoim perfumowym notatniku odnalazłem lakoniczny zarys emocji towarzyszących pierwszemu użyciu: "bardzo świeże, jak na lata 90-te".

Połączenie cytrusów, drewna i mchu dębowego wskazywałyby na konotacje z szyprem. Nie dajmy się zwieść. To świetne, najprawdziwsze drzewne perfumy na lato. Nawet na lato 2017 - a to już przecież 20 lat od chwili powstania.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Trussardi Light Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Trussardi Light Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Light Him marki Trussardi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Light Him marki Trussardi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Him Trussardi Trussardi Jeans Men Calvin Klein CK One Summer 2008 Sergio Tacchini Experience Sailing Azzaro Chrome Sport Givenchy Play Summer Vibrations Burberry Burberry Summer for Men 2010 CB I Hate Perfume M2 Black March Arno Sorel Cursus Des Filles a la Vanille Toi Mon Demon LR Ocean' Sky Sabon Homme