Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Violet Tous dla kobiet

Violet Tous dla kobiet

Violet marki Tous to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Violet został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Perfumy zawierają takie składniki, jak kolendra, piżmo, fiołek, cedr, bergamotka i róża.

Kolendra Piżmo Fiołek Cedr Bergamotka Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Violet by Tous.

Violet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tous Violet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tous Violet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Violet marki Tous. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Violet marki Tous reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Estée Lauder Private Collection Sergio Tacchini O-Zone Woman Valentino Very Valentino Bond No 9 Andy Warhol Union Square Ted Baker Ted Baker Woman Avon Simple Elements Meadow Dew Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Eden No.3 Potter & Moore Tea Rose and Sage CB I Hate Perfume M4 A Room With A View Calypso Christiane Celle Jasmin Parfums 06130 Lierre Rose Revlon Whimsical