Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Jolie Fleur Lavande Tory Burch dla kobiet

Jolie Fleur Lavande Tory Burch dla kobiet

Jolie Fleur Lavande Tory Burch dla kobiet Zdjęcia

Jolie Fleur Lavande marki Tory Burch to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Jolie Fleur Lavande został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są lawenda, bergamotka, frezja i piwonia; nutami serca są irys, magnolia, fiołek i mate; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo i lawenda.

Lawenda Bergamotka Frezja Piwonia

Irys Magnolia Fiołek Mate

Fasolka tonka Piżmo Lawenda

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jolie Fleur Lavande by Tory Burch.

Jolie Fleur Lavande Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tory Burch Jolie Fleur Lavande, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tory Burch Jolie Fleur Lavande, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jolie Fleur Lavande marki Tory Burch. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jolie Fleur Lavande marki Tory Burch reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Curious Britney Spears Guerlain Lights Of Champs-Elysees Tous Summer Bath and Body Works Magnolia Blossom Il Profvmo Amour Jean-Louis Scherrer Nuits de Scherrer Montale Powder Flowers Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Muguet Blanc Mona di Orio Jabu JoAnne Bassett Malmaison Victoria`s Secret Chiffon Peony Freesia Les Nez Manoumalia