Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

M'oma Tonatto Profumi dla kobiet i mężczyzn

M'oma Tonatto Profumi dla kobiet i mężczyzn

M'oma marki Tonatto Profumi to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laura Tonatto. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, opoponaks i brzoskwinia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Opoponaks Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about M'oma by Tonatto Profumi.

M'oma Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tonatto Profumi M'oma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tonatto Profumi M'oma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum M'oma marki Tonatto Profumi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu M'oma marki Tonatto Profumi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Opium Orchidée de Chine Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Ghost Sweetheart Al Haramain Perfumes Affaf Mary Kay Warm Amber Donna Karan Cashmere Mist Pure Cashmere Ayala Moriel The Purple Dress Essentially Me White Blooms Popy Moreni Popy Moreni Arno Sorel Shaman Femme Jean Paul Gaultier Classique Charm Edition Nejma Nejma 3