Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Azure Lime Tom Ford dla kobiet i mężczyzn

Azure Lime Tom Ford dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 3
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 2 Chcę: 3

główne akordy
cytrusowy
drzewny
świeży
piżmowy
kwiatowy
Zdjęcia
Azure Lime Tom Ford dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Azure Lime Tom Ford dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Azure Lime Tom Ford dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Azure Lime marki Tom Ford to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Azure Lime został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, nuty kwiatowe, nuty drzewne i piżmo.

Perfume rating: 2.50 out of 5 with 3 votes.

Perfumowe Nuty

Cytrusy Nuty kwiatowe Nuty drzewne Piżmo

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 2
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 2
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azure Lime by Tom Ford.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Azure Lime Recenzje Perfum

adaszek
adaszek

Jest Moc! to pierwsze co pomyślałem, gdy zaaplikowałem Azure Lime. I nie chodzi mi o projekcję, lecz o cytrusy, które są potężne. Tną powietrze i filtrują nozdrza, ale nie od chłodu tylko swojej dawki. Jest to wymagająca kompozycja, trudna w noszeniu. Dzieje się tak, ponieważ cytrusy serwowane są w swojej pierwotnej formie, niedojrzałej i kwaśnej. Jak sugeruje nam nazwa, limonka gra pierwsze skrzypce trwając od początku do końca. Przyznam szczerze, że jeszcze takiej nie wąchałem nigdzie. To na plus. Uzupełnia ją gorzka pomarańcza, taka jak w Pradzie Luna Rossa tylko ze zdecydowanie mniejszym udziałem. Do tego szorstka mięta, podobna do Guerlain'owskiej w Homme Intense. Ogólnie te początkowe cytrusy przez swoją formę przyrównałbym do tych podanych w dwóch kompozycjach: Honoré des Prés Honoré's Trip oraz Declaration Cologne Cartiera. Takie świdrujące, zaczepne wręcz agresywne. Stanowczo akcentujące swoją obecność. Mogą się one kojarzyć detergentowo, mogą nasuwać skojarzenia z kostką toaletową lub z dawnymi mydłami. Są surowe po prostu, twarde. W składzie serca wymieniane są białe kwiaty, ale ja ich nie czuję. Ani kompozycja nie staje się kwiatowa ani nie pachnie kobieco, nadal jest to głównie piosenka o limonie. Tak sobie myślę, że Tom chciał ukazać ją w pełnej okazałości, z całym jej rozwojem. Od surowości do pełnej dojrzałości. I mu się to udało, bowiem z biegiem czasu staje się ona pełniejsza, łatwiejsza, miększa (wydaje mi się, że odpowiedzialny za to wrażenie jest liść fiołka). Zejście jest lekko mydlane i słone. Szczerze mówiąc jestem w kropce, testuję ten zapach od jakiegoś czasu i nie potrafię stwierdzić czy mi się podoba czy nie. Chyba jest to kompozycja wybitnie na dłuższe poznanie, może z pełnej butli pokazałaby swoje szersze oblicze. Trwałość i projekcja średnie.

Mar
23
2014

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tom Ford Azure Lime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tom Ford Azure Lime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azure Lime marki Tom Ford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azure Lime marki Tom Ford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Guerlain L'Instant Magique Perfect Sense Mane Yu Marina Marinof Reve Boheme Iceberg Light Fluid Iceberg Woman Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women Laura Mercier L'heure Magique Bond No 9 Astor Place Tom Ford White Musk Collection Musk Pure Jovan Black Musk Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition Juliette Has A Gun Not A Perfume

Advertisement

Popularne marki i zapachy: