Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Kaif Tola dla kobiet i mężczyzn

Kaif Tola dla kobiet i mężczyzn

Kaif Tola dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Kaif marki Tola to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Kaif został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dhaher Bin Dhaher. Nutami głowy są różowy pieprz, bergamotka i mandarynka; nutami serca są irys, fiołek, jaśmin i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, cypriol, nuty drzewne, ambra, piżmo i wanilia.

Różowy pieprz Bergamotka Mandarynka

Irys Fiołek Jaśmin Geranium

Drzewo sandałowe Cypriol Nuty drzewne Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kaif by Tola.

Kaif Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tola Kaif, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tola Kaif, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kaif marki Tola. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kaif marki Tola reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lanvin Rumeur Montale Aoud Rose Petals Esprit Life by Esprit Issey Miyake L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche Esteban Tourbillon de thé Novae Plus Blue Minou Elternhaus Unifaith (MoslBuddJewChristHinDao) Kiehl`s Original Musk Roberto Verino Gold Christopher Joseph Christopher Joseph Love & Toast Pomme Poivre Niven Morgan Gold Scent