Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Kaif Tola dla kobiet i mężczyzn

Kaif Tola dla kobiet i mężczyzn

Kaif Tola dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Kaif marki Tola to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Kaif został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dhaher Bin Dhaher. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys.

Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kaif by Tola.

Kaif Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tola Kaif, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tola Kaif, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kaif marki Tola. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kaif marki Tola reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Cape Town Victoria`s Secret Sexy Sparkle Hot Berry S.T. Dupont S.T. Dupont pour Homme Police Pure Man Replay Replay for Her MAC M∙A∙C Monogram Pacifica Bali Lime Papaya Victorio & Lucchino Hombre Demeter Fragrance Christmas In New York Demeter Fragrance Jolly Rancher New Green Apple Lush Candy Fluff Esprit Imagine for Her