Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Kabuki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

tropikalny
Kabuki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite dla kobiet i mężczyzn Filmy

Kabuki marki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Margot Elena. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, liczi, jaśmin i cukier.

Grejpfrut Liczi Jaśmin Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kabuki by Tokyo Milk Parfumarie Curiosite.

Kabuki Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Kabuki, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Kabuki, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kabuki marki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kabuki marki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Max Mara Max Mara Silk Touch Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Yves Saint Laurent Paris Roses des Bois Benetton Cumbia Colors Woman Louis Feraud Feraud Sunshine Eau d`Ete Memo Paris Inlé Donna Karan DKNY Women Summer Alexandra de Markoff No Regrets O Boticario Glamour Lancome O d`Azur Love Passport Juliet Love Letter Carol`s Daughter Jamaican Punch