Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Dead Sexy Tokyo Milk Parfumarie Curiosite dla kobiet i mężczyzn

Dead Sexy Tokyo Milk Parfumarie Curiosite dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 5
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 1 Miałem: 2

główne akordy
drzewny
waniliowy
pudrowy
słodki
kwiatowy
ciepły korzenny

Dead Sexy marki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Dead Sexy został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Margot Elena. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, drzewo hebanowe, egzotyczne drzewa i biała orchidea.

Perfume rating: 4.50 out of 5 with 5 votes.

Perfumowe Nuty

Wanilia Drzewo hebanowe Egzotyczne drzewa Biała orchidea

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 1
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 1
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dead Sexy by Tokyo Milk Parfumarie Curiosite.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Dead Sexy Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Już jesteś? Sorry za ten zmywacz do paznokci, już go zamykam. Nie no przestań, paznokciami mogę zająć się później - fakt - zapach ma konkretny. No to chodź podłogę oglądać. Jednak też drewnianą? Nieźle! Jakie mamy? Same drewna orientalne, jak szaleć to szaleć. W sumie różne, przeważa heban, ale mamy też wstawki z drzewa różanego i z pięć innych gatunków. Wiem, na dole czuć było jeszcze pył po cyklinowaniu, śmieszny taki pyłek z drewna, co? A tutaj już czysto. Uwaga! Świeżo lakierowane! Oczywiście, że trzeba ją było zalakierować, nie, nie pamiętam co to za lakier - jakiś ekologiczny. Fakt, trochę go czuć. No dobra, nie trochę, całkiem konkretnie go czuć. Miesza się z drewnem, co? Chcesz? Ciemna czekolada z wanilią - ułamać Ci kawałek? Wzięłam też kilka galaretek w gorzkiej czekoladzie jakbyś chciał. Masz rację, że orchidee jakieś by tu pasowały. W zasadzie chcieliśmy kupić, ale były same zdechlaki, szkoda, że nie ma, chociaż nie wiem, czy nie padły by od oparów z lakierowania podłogi, sam widzisz, że mocne.

Nie, na pewno Ci ciuchy nie przeszły, na odległość nic nie czuję. Wyluzuj - chwilę postoimy na zewnątrz, to nie będzie po nim śladu.

Apr
10
2014

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Dead Sexy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Dead Sexy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dead Sexy marki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dead Sexy marki Tokyo Milk Parfumarie Curiosite reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

beauty at ebay
Inne z grupy orientalno - drzewne
Lanvin Arpege Pour Homme Cartier Santos de Cartier Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum Viktor&Rolf Antidote Kenneth Cole Kenneth Cole New York Women Prada No3 Cuir Amber Reminiscence Patchouli Vegueros Vegueros Sonoma Scent Studio Sienna Musk Molinard Nirmala Boadicea the Victorious Agarwood Collection Inquisitive Reminiscence Ambre

Advertisement

Popularne marki i zapachy: