Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

No. 20 The Fragrance Design Studio dla kobiet i mężczyzn

No. 20 The Fragrance Design Studio dla kobiet i mężczyzn

No. 20 marki The Fragrance Design Studio to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. No. 20 został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Cecile Hua. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, cedr virginia, ambra, bergamotka, cytryna amalfi, róża i pieprz.

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra Bergamotka Cytryna Amalfi Róża Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 20 by The Fragrance Design Studio.

No. 20 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Fragrance Design Studio No. 20, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Fragrance Design Studio No. 20, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 20 marki The Fragrance Design Studio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 20 marki The Fragrance Design Studio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Calvin Klein Man Princesse Marina De Bourbon Prince Noir Avon Ironman Andy Warhol Pop pour Homme Olivier Durbano Black Tourmaline Jo Malone London Black Vetyver Cafe Louis Feraud Nuit des Sens Les Fleurs De Bach Vivacite(s) de Bach Gianni Campagna Bespoke Chantecaille Vetyver Kesling Be Bop Lush The Smell of Freedom