Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Papavero del Tibet Tesori d`Oriente dla kobiet

Papavero del Tibet Tesori d`Oriente dla kobiet

Papavero del Tibet marki Tesori d`Oriente to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwony mak.

Czerwony mak

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Papavero del Tibet by Tesori d`Oriente.

Flower by Kenzo
Marilyn Bleu

Papavero del Tibet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tesori d`Oriente Papavero del Tibet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tesori d`Oriente Papavero del Tibet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Papavero del Tibet marki Tesori d`Oriente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Papavero del Tibet marki Tesori d`Oriente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Tea for Two Fendi Fendi Theorema Slava Zaitsev Maroussia Chopard Casmir Avon Far Away Montale Sweet Oriental Dream Parfum d`Empire Ambre Russe Montale Full Incense Givenchy Organza Indecence Christian Lacroix Tumulte Montale Aoud Damascus Mauboussin Histoire d`Eau Annick Goutal Songes Avon Passion Dance Hermes Eau des Merveilles Givenchy Oblique Rewind Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Avon Destination Grand Canyon Serge Lutens Sa Majeste la Rose Donna Karan Black Cashmere