Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Ruby Teone Reinthal Natural Perfume dla kobiet i mężczyzn

Ruby Teone Reinthal Natural Perfume dla kobiet i mężczyzn

kakaowy
Ruby Teone Reinthal Natural Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ruby marki Teone Reinthal Natural Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ruby został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Teone Reinthal. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża damasceńska, olej różany, róża majowa, ziarno kakaowca, paczula i amyris.

Róża damasceńska Olej różany Róża majowa Ziarno kakaowca Paczula Amyris

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ruby by Teone Reinthal Natural Perfume.

Ruby Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Teone Reinthal Natural Perfume Ruby, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Teone Reinthal Natural Perfume Ruby, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ruby marki Teone Reinthal Natural Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ruby marki Teone Reinthal Natural Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence 4 Reines Campos de Ibiza Jazmin Yves Saint Laurent Paris Roses Enchantees Max Mara Max Mara Gold Touch Paul Smith Paul Smith Rose Memo Paris Sundance Adrienne Vittadini AV Guerlain Muguet Susanne Lang Midnight Orchid 72 Faith Hill Faith Hill Lush Flower Market L`Occitane en Provence Fleur Cherie