Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Pema Teone Reinthal Natural Perfume dla kobiet i mężczyzn

Pema Teone Reinthal Natural Perfume dla kobiet i mężczyzn

Pema Teone Reinthal Natural Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Pema marki Teone Reinthal Natural Perfume to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Pema został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Teone Reinthal. Perfumy zawierają takie składniki, jak różowy lotos, róża damasceńska i drzewo sandałowe.

Różowy lotos Róża damasceńska Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pema by Teone Reinthal Natural Perfume.

Pema Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Teone Reinthal Natural Perfume Pema, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Teone Reinthal Natural Perfume Pema, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pema marki Teone Reinthal Natural Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pema marki Teone Reinthal Natural Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Al-Rehab Lansy Lolita Lempicka Eau d`Ete Parfumee Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Olivier Strelli The World Is Wonderful Bvlgari BLV Absolute Yves Rocher Comme une Evidence Eau de Parfum Kate Moss Velvet Hour Liz Claiborne Mambo Mix Boadicea the Victorious Powerful Sarantis B.U. Blossom IKKS Private Only for Men ID Parfums Ame Toscane Fantaisie Baroque