Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Odile Teone Reinthal Natural Perfume dla kobiet i mężczyzn

Odile Teone Reinthal Natural Perfume dla kobiet i mężczyzn

Odile Teone Reinthal Natural Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Odile marki Teone Reinthal Natural Perfume to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Odile został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Teone Reinthal. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, hiacynt, irys, paczula, cypriol i narcyz.

Jaśmin Hiacynt Irys Paczula Cypriol Narcyz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Odile by Teone Reinthal Natural Perfume.

Odile Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Teone Reinthal Natural Perfume Odile, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Teone Reinthal Natural Perfume Odile, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Odile marki Teone Reinthal Natural Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Odile marki Teone Reinthal Natural Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Diorella Lalique Perles De Lalique Molinard Une Histoire de Chypre Ines de la Fressange Ines de la Fressange 2004 Georges Stahl Elle d`Elissa Oscar de la Renta Oscar Summer Dew Ellie Perfume Ellie Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night La Prairie Life Threads Platinum Pierre Cardin Choc de Cardin Faberlic Ivresse de L´amour Revlon Intimate