Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Mahila Teone Reinthal Natural Perfume dla kobiet i mężczyzn

Mahila Teone Reinthal Natural Perfume dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów

Mahila marki Teone Reinthal Natural Perfume to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Mahila został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Teone Reinthal. Nutami głowy są różowy grejpfrut, włoska tangeryna i gorzka pomarańcza; nutami serca są róża damasceńska, magnolia champaka, plumeria, ylang-ylang i ambrette (piżmo ambrowe); nutami bazy są haitańska wetyweria, olibanum, drzewo sandałowe, paczula, wanilia, benzoes, labdanum i agar (oud).

Różowy grejpfrut Włoska tangeryna Gorzka pomarańcza

Róża damasceńska Magnolia champaka Plumeria Ylang-ylang Ambrette (piżmo ambrowe)

Haitańska wetyweria Olibanum Drzewo sandałowe Paczula Wanilia Benzoes Labdanum Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mahila by Teone Reinthal Natural Perfume.

Mahila Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Teone Reinthal Natural Perfume Mahila, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Teone Reinthal Natural Perfume Mahila, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mahila marki Teone Reinthal Natural Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mahila marki Teone Reinthal Natural Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Divine Divine Nina Ricci Premier jour Lucky Day Abinoam Cobice Puma Puma Woman Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden Rance 1795 Rue Rance Eau Impire Indult Isvaraya Louis Feraud Parfum des Sens Sarah Jessica Parker Twilight Azagury Azagury Tom Ford Azure Lime Novae Plus Sky Blue