Marki » T-Z » cytrusowe « Grupy

L'Eau Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

L'Eau Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn

L'Eau Tauer Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

L'Eau marki Tauer Perfumes to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, L'Eau został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andy Tauer. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i słodka pomarańcza; nutami serca są kwiat cytryny i irys; nutami bazy są piżmo, ambra, nuty drzewne i drzewo sandałowe.

Bergamotka Cytryna Słodka pomarańcza

Kwiat cytryny Irys

Piżmo Ambra Nuty drzewne Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau by Tauer Perfumes.

L'Eau Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tauer Perfumes L'Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tauer Perfumes L'Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau marki Tauer Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau marki Tauer Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement Burberry Weekend for Men Roccobarocco Mouse L`Erbolario Bergamot Philosophy Lemon Tommy Hilfiger Tommy Jeans Czech & Speake Neroli Demeter Fragrance Pink Grapefruit Penhaligon`s Eau de Cologne Floris Pink Grapefruit Acqua di Genova Fontana di Trevi XII Gump`s Baroque Pearl