Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Annam Tan Giudicelli dla kobiet

Annam Tan Giudicelli dla kobiet

mleczny
Annam Tan Giudicelli dla kobiet Zdjęcia

Annam marki Tan Giudicelli to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Annam został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia, mleko, ryż, tuberoza, nuty drzewne, piżmo i drzewo sandałowe.

Lilia Mleko Ryż Tuberoza Nuty drzewne Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Annam by Tan Giudicelli.

Annam Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tan Giudicelli Annam, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tan Giudicelli Annam, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Annam marki Tan Giudicelli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Annam marki Tan Giudicelli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gianfranco Ferre 20 For Woman Abinoam Corazon Liz Claiborne Curve Connect for Men L`Erbolario Iris Liz Claiborne Mambo Mix Nicole Farhi Bleu Azur Molinard Violette Le Labo Jasmin 17 Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme Sergio Tacchini Precious Pink Maison Martin Margiela (untitled) I Profumi di Firenze Dolceamaro