Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Le Mat Talismans Collezione Preziosa dla kobiet i mężczyzn

Le Mat Talismans Collezione Preziosa dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Le Mat Talismans Collezione Preziosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Le Mat Talismans Collezione Preziosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Le Mat Talismans Collezione Preziosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Le Mat Talismans Collezione Preziosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Le Mat Talismans Collezione Preziosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Le Mat marki Talismans Collezione Preziosa to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Le Mat został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne-Sophie Behaghel. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa, czarny pieprz, goździk (przyprawa), algierskie geranium, róża, liść indonezyjskiej paczuli, drzewo kaszmirowe i kocanka.

Gałka muszkatołowa Czarny pieprz Goździk (przyprawa) Algierskie geranium Róża Liść indonezyjskiej paczuli Drzewo kaszmirowe Kocanka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Mat by Talismans Collezione Preziosa.

Le Mat Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Le Mat według mnie bardziej wspiuje się w kategorię orientalno-drzewną, a nie kwiatową.
Perfumy są gęste, wręcz likierowe. Mocne nuty drzewne są obecne przez cały czas trwania kompozycji. Początek należy do alkoholowo-przyprawowego akordu, może rumowego?
Gdy przebrzmi alkoholowa nuta, zapach nabiera słodyczy oraz bardzo wyraźnej goryczy nieznanego dla mnie pochodzenia. Nie jest zielono-roślinna, raczej balsamiczna, żywiczna. Ta szczególna gorycz sprawia, że nie potrafię porównać Le Mat do żadnego innego znanego mi zapachu.
Niestety nie do końca wiem, jak pachnie kocanka.
Z czasem paczula rośnie w siłę, stanowiąc wyrazistą i mocną bazę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Talismans Collezione Preziosa Le Mat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Talismans Collezione Preziosa Le Mat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Mat marki Talismans Collezione Preziosa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Mat marki Talismans Collezione Preziosa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain Salvador Dali Salvador Dali Alexander McQueen My Queen Donna Karan DKNY To Go Women Shaik Opulent Shaik Classic No 33 Revlon Fire & Ice Molyneux Quartz Pure Red Alex Curran Alex Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali) Tauer Perfumes 09 Orange Star Hermes Eau Claire des Merveilles Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco