Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Sula Socialite Playering Set Susanne Lang dla kobiet

Sula Socialite Playering Set Susanne Lang dla kobiet

Sula Socialite Playering Set marki Susanne Lang to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Susanne Lang. Perfumy zawierają takie składniki, jak szampan, imbir, cukier, nuty owocowe, frezja, heliotrop i jaśmin.

Szampan Imbir Cukier Nuty owocowe Frezja Heliotrop Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sula Socialite Playering Set by Susanne Lang.

Sula Socialite Playering Set Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Susanne Lang Sula Socialite Playering Set, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Susanne Lang Sula Socialite Playering Set, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sula Socialite Playering Set marki Susanne Lang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sula Socialite Playering Set marki Susanne Lang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Estée Lauder Pleasures Delight Tous Touch Chi Miss Chi Mexx XX Very Wild Yves Rocher FlowerParty Corine de Farme M'zelle Ananas Chantilly Stacked Style Como Crema Revlon Electric Youth by Debbie Gibson Farmacia SS. Annunziata Chia Faberlic O Feerique Sensuelle Molinard Tendre Friandise Coleen Rooney Coleen X Black