Marki » R S » orientalno - fougere « Grupy

Golden Dust Sunnamusk dla kobiet i mężczyzn

Golden Dust Sunnamusk dla kobiet i mężczyzn

Golden Dust Sunnamusk dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Golden Dust Sunnamusk dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Golden Dust marki Sunnamusk to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są grejpfrut, róża damasceńska i balsam egipski; nutami serca są wanilia, wiciokrzew, nuty owocowe i piżmo; nutami bazy są Żywice, nuty kwiatowe, ambra i piżmo.

Grejpfrut Róża damasceńska Balsam egipski

Wanilia Wiciokrzew Nuty owocowe Piżmo

Żywice Nuty kwiatowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Golden Dust by Sunnamusk.

Golden Dust Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sunnamusk Golden Dust, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sunnamusk Golden Dust, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Golden Dust marki Sunnamusk. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Golden Dust marki Sunnamusk reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hermes Equipage Carolina Herrera 212 Sexy Men Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense Liz Claiborne Realities for Men La Perla Grigioperla Jean Paul Gaultier Cologne Le Male Summer 2008 Bijan Bijan Men Accord Parfait Ambre & Lavande By Kilian A Taste of Heaven Otto Kern Signature Men Yves Saint Laurent Jazz Prestige Bond No 9 Cooper Square