Marki » R S » aromatyczno - fougere « Grupy

Blue Eyes Sunnamusk dla mężczyzn

Blue Eyes Sunnamusk dla mężczyzn

dymny
Blue Eyes Sunnamusk dla mężczyzn Zdjęcia Blue Eyes Sunnamusk dla mężczyzn Zdjęcia

Blue Eyes marki Sunnamusk to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Blue Eyes został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, wetyweria, mięta pieprzowa i cytrusy; nutami serca są jaśmin, cedr i grejpfrut; nutami bazy są imbir, nuty drzewne, olibanum i mech dębowy.

Różowy pieprz Wetyweria Mięta pieprzowa Cytrusy

Jaśmin Cedr Grejpfrut

Imbir Nuty drzewne Olibanum Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Eyes by Sunnamusk.

Blue Eyes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sunnamusk Blue Eyes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sunnamusk Blue Eyes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Eyes marki Sunnamusk. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Eyes marki Sunnamusk reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Jean Paul Gaultier Le Male Stimulating Body Spray 2006 Versace Jeans Couture Man Ferrari Ferrari Black Joop! Jump Alfred Sung Paradise Homme Lancetti Etre Homme Cartier Pasha de Cartier Fraicheur Menthe Yves Saint Laurent Live Jazz Givenchy Insence Ultramarine Hawaii Dana Canoe for Men Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme Intense