Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Arabian Desert Sunnamusk dla kobiet

Arabian Desert Sunnamusk dla kobiet

Arabian Desert Sunnamusk dla kobiet Zdjęcia Arabian Desert Sunnamusk dla kobiet Zdjęcia

Arabian Desert marki Sunnamusk to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kokos i Śliwka; nutami serca są jaśmin, konwalia, drzewo różane i tuberoza; nutami bazy są migdał, wanilia, piżmo i nuty drzewne.

Kokos Śliwka

Jaśmin Konwalia Drzewo różane Tuberoza

Migdał Wanilia Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arabian Desert by Sunnamusk.

Arabian Desert Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sunnamusk Arabian Desert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sunnamusk Arabian Desert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arabian Desert marki Sunnamusk. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arabian Desert marki Sunnamusk reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Montale White Aoud Iceberg Light Fluid Iceberg Woman Bill Blass Couture 3 s.Oliver s.Oliver Women CnR Create Aries Berkeley Square Rose Petal Maison Martin Margiela (untitled) Alyssa Ashley Esoteric Ava Luxe Nude Musk La Bouquetiere Embrasse Moi Novaya Zarya Mon Bijou Nobile 1942 Casta Diva