Marki » R S » orientalne « Grupy

Abid Ambre Sunnamusk dla mężczyzn

Abid Ambre Sunnamusk dla mężczyzn

skórzany
Abid Ambre Sunnamusk dla mężczyzn Zdjęcia Abid Ambre Sunnamusk dla mężczyzn Zdjęcia

Abid Ambre marki Sunnamusk to orientalne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Abid Ambre został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są mandarynka i czerwone jabłko; nutą serca jest fiołek; nutą bazy jest skóra.

Mandarynka Czerwone jabłko

Fiołek

Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Abid Ambre by Sunnamusk.

Abid Ambre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sunnamusk Abid Ambre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sunnamusk Abid Ambre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Abid Ambre marki Sunnamusk. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Abid Ambre marki Sunnamusk reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Fendi Asja Fendi L`Occitane en Provence Eau de Vanilliers Betty Barclay Betty Barclay Women No 2 Benetton Benetton Hot Missoni Missoni Loewe Solo Loewe Salvador Dali Dalimania Oriflame Nomadic Calypso Christiane Celle Calypso Figue Jeanne Arthes Guipure & Silk Boadicea the Victorious Agarwood Collection Emprise Project D by Dannii and Tabitha Dusk