Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Vacances Strange Invisible Perfumes dla kobiet

Vacances Strange Invisible Perfumes dla kobiet

miodowy

Vacances marki Strange Invisible Perfumes to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Vacances został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexandra Balahoutis. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, mandarynka, konopie indyjskie, cedr virginia, biały miód, czarna porzeczka i Żywica.

Jaśmin Mandarynka Konopie indyjskie Cedr Virginia Biały miód Czarna porzeczka Żywica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vacances by Strange Invisible Perfumes.

Vacances Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Strange Invisible Perfumes Vacances, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Strange Invisible Perfumes Vacances, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vacances marki Strange Invisible Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vacances marki Strange Invisible Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Britney Spears Fantasy Estée Lauder Pleasures Delight Tokyo Milk Parfumarie Curiosite I Want Candy Linari Angelo di Fiume Victoria`s Secret Berry Kiss Ulric de Varens Mini Vanille O Boticario Egeo Dolce Stacked Style Fiore Flirt Sprezzatura 751 Amori Erranti Michel Germain Tattoo Swiss Arabian Abeer al Majlis Ramon Molvizar Art & Gold & Perfume