Marki » R S » kwiatowo - wodne « Grupy

Le Pret-a-Parfumer Yin: Floral Water Stephanie de Bruijn - Parfum sur Mesure dla kobiet

Le Pret-a-Parfumer Yin: Floral Water marki Stephanie de Bruijn - Parfum sur Mesure to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Le Pret-a-Parfumer Yin: Floral Water został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stephanie de Bruijn. Perfumy zawierają takie składniki, jak rumianek, jaśmin, konwalia, czerwone jabłko, gruszka, liczi, brzoskwinia, kolendra, róża, drzewo sandałowe, wetyweria i piżmo.

Rumianek Jaśmin Konwalia Czerwone jabłko Gruszka Liczi Brzoskwinia Kolendra Róża Drzewo sandałowe Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Pret-a-Parfumer Yin: Floral Water by Stephanie de Bruijn - Parfum sur Mesure.

Le Pret-a-Parfumer Yin: Floral Water Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stephanie de Bruijn - Parfum sur Mesure Le Pret-a-Parfumer Yin: Floral Water, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stephanie de Bruijn - Parfum sur Mesure Le Pret-a-Parfumer Yin: Floral Water, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Pret-a-Parfumer Yin: Floral Water marki Stephanie de Bruijn - Parfum sur Mesure. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Pret-a-Parfumer Yin: Floral Water marki Stephanie de Bruijn - Parfum sur Mesure reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

beauty at ebay
Inne z grupy kwiatowo - wodne
Issey Miyake L'eau d'Issey Lanvin Oxygene Michael Kors Island Fiji Jil Sander Jil Sander Sport Water for Women Bvlgari Omnia Green Jade Celine Dion Chic Antonia`s Flowers Sogni del Mare DSQUARED² She Wood Crystal Creek Wood Oriflame Midsummer Woman Michel Germain Deauville Coty Ghost Myst Sabon Tal (Marine)