Marki » R S » aromatyczno - wodne « Grupy

Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water Stephanie de Bruijn - Parfum sur Mesure dla kobiet

Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water marki Stephanie de Bruijn - Parfum sur Mesure to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet. Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stephanie de Bruijn. Perfumy zawierają takie składniki, jak kolendra, bergamotka, cytryna amalfi, lima, mandarynka, frezja i woda morska.

Kolendra Bergamotka Cytryna Amalfi Lima Mandarynka Frezja Woda morska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water by Stephanie de Bruijn - Parfum sur Mesure.

Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stephanie de Bruijn - Parfum sur Mesure Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stephanie de Bruijn - Parfum sur Mesure Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water marki Stephanie de Bruijn - Parfum sur Mesure. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water marki Stephanie de Bruijn - Parfum sur Mesure reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Comptoir Sud Pacifique Aqua Motu Eau de Toilette Lancetti Lancetti Mood Man Parfums J'ai Osé J'ai Osé Aqua Yves Saint Laurent Kouros Summer Edition 2008 Givenchy Insense Ultramarine Wild Surf Ineke Derring-Do Compagnia Delle Indie Europe Mediterranean Breeze Mario Valentino Ocean Rain Yves Rocher Transat S-Perfume S-Perfume Tommy Bahama Set Sail Martinique Six Scents Six Scents Series Three 5 . N.Hoolywood: #087