Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Uhura Star Trek dla kobiet

Uhura Star Trek dla kobiet

Uhura marki Star Trek to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Uhura został wydany w 2017 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, mango, grejpfrut, neroli, kwiat pomarańczy, fiołek, jaśmin, cedr, piżmo, ambra i drzewo sandałowe.

Bergamotka Mango Grejpfrut Neroli Kwiat pomarańczy Fiołek Jaśmin Cedr Piżmo Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Uhura by Star Trek.

Uhura Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Star Trek Uhura, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Star Trek Uhura, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Uhura marki Star Trek. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Uhura marki Star Trek reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvatore Ferragamo Incanto Dream Gucci Envy Me Giorgio Beverly Hills Wings Paco Rabanne Ultraviolet Colours of Summer Betty Barclay Woman No.1 The Body Shop Ananya Perfume Oil Clive Christian 1872 for Women Menard L`Eau de Taoyaka La Senza Discover Me Mariah Carey Lollipop Bling Ribbon Mojo LIVE NOW Inspired by Shanghai Vera Wang Preppy Princess