Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Kirk Star Trek dla mężczyzn

Kirk Star Trek dla mężczyzn

Kirk marki Star Trek to orientalno - kwiatowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Kirk został wydany w 2017 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, lawenda, jabłko, grejpfrut, konwalia, róża, geranium, fiołek, fasolka tonka, cynamon, skóra, drzewo sandałowe i paczula.

Bergamotka Lawenda Jabłko Grejpfrut Konwalia Róża Geranium Fiołek Fasolka tonka Cynamon Skóra Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kirk by Star Trek.

Kirk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Star Trek Kirk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Star Trek Kirk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kirk marki Star Trek. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kirk marki Star Trek reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Lalique Burberry Burberry Brit Gold Dana Heaven Sent Montale Deep Roses Parfums Elite Miss Elite Model In Love Tesori d`Oriente Papavero del Tibet Ayala Moriel Tamya Rasasi Busaina Creed Angelique Encens Allegri Allegri Vero Profumo rubj eau de parfum Anya`s Garden Kewdra