Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Red Promisia Sonia Kashuk dla kobiet i mężczyzn

Red Promisia Sonia Kashuk dla kobiet i mężczyzn

Red Promisia marki Sonia Kashuk to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Red Promisia został wydany w latach 2010's. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, jaśmin i wanilia.

Drzewo sandałowe Jaśmin Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Red Promisia by Sonia Kashuk.

Red Promisia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sonia Kashuk Red Promisia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sonia Kashuk Red Promisia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Red Promisia marki Sonia Kashuk. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Red Promisia marki Sonia Kashuk reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Al-Rehab Sultana Ralph Lauren Lauren Style Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence Cacharel Amor Amor Tentation Bob Mackie Masquerade Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses Red Pearl Silver Ring Keiko Mecheri Oliban Jil Sander Jil Le Labo Neroli 36 Nicolai Parfumeur Createur Maharadjah Florascent Tango