Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Hungry Hungry Hippies Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Hungry Hungry Hippies Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

kakaowy
Hungry Hungry Hippies Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Hungry Hungry Hippies Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Hungry Hungry Hippies Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Hungry Hungry Hippies Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Hungry Hungry Hippies marki Smell Bent to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Nutami głowy są konopie indyjskie i meksykańska czekolada; nutą serca jest liść czarnej porzeczki; nutami bazy są paczula i esencja ziemi.

Konopie indyjskie Meksykańska czekolada

Liść czarnej porzeczki

Paczula Esencja ziemi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hungry Hungry Hippies by Smell Bent.

Hungry Hungry Hippies Recenzje Perfum

karinawu
karinawu

Chyba sie zakochalam w tym zapachu...
Pachnie dokladnie tak,jak w skladzie; to glownie czekolada i kwiat marihuany. Potem przebija czarna porzeczka.
I z czasem jest coraz piekniej i piekniej, z zapachu smakowitego czekoladowego ciastka z gandzia i porzeczkami wybija paczula i zapach staje sie wytrawny, suchy i naprawde piekny.
Obledny zapach, trwaly i polecam szczerze,pod warunkiem,ze ktos lubi pachniec jak drug dealer. Ale taki,ktory sobie dorabia na boku,a osiem godzin pracy spedza przy produkcji czekoladek z czarnymi porzeczkami;)
Jedyne czego moglabym sobie zyczyc,to zeby tych porzeczek bylo jeszcze wiecej;)
Bardzo trwaly,piekielnie:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Hungry Hungry Hippies, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Hungry Hungry Hippies, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hungry Hungry Hippies marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hungry Hungry Hippies marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Mojo Be Candy Britney Spears Hidden Fantasy Giorgio Beverly Hills Red 2 Lolita Lempicka Amarena Whim IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) Opus Oils Burlesque: Charm Abercrombie & Fitch Wakely Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Ganache Boadicea the Victorious Intense Krigler Subtle Orchid 10 Gale Hayman Delicious Amber Kate Moss Vintage Muse