Marki » R S » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Elf-Fulfilling Prophecy Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 4

cynamonowy
tytoniowy

Elf-Fulfilling Prophecy marki Smell Bent to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Elf-Fulfilling Prophecy został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cynamon, tytoń i nuty drzewne.

Cynamon Tytoń Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elf-Fulfilling Prophecy by Smell Bent.

Elf-Fulfilling Prophecy Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Obłędny piernik, tak prawdziwy, lekko wytrawny, aromatyczny.
Super wypiek, bardzo naturalistyczny, mega trwały, najbardziej udany SB z dotychczas poznanych - szkoda, że tak ciężko go zdobyć, ja mam już tylko resztkę.
To zupełnie inny piernikowy zapach niż zapach Niny.
Tam są pierniczki, słodkie pierniczki, tu piernik i do tego taki realny, nuty drzewne i tytoniowe nadają mu takiej surowości, dystansu i dobrze, nie jest słodko.
Piernik wytrawny z odpowiednią ilością cynamonu.
Polecam poznanie, wart uwagi.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elf-Fulfilling Prophecy marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elf-Fulfilling Prophecy marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

beauty at ebay
Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Molton Brown Cool Buchu Pierre Guillaume PG11 Harmatan Noir Xerjoff Uden s.Oliver s.Oliver Hot Edition Men The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes Demeter Fragrance Fresh Ginger James Heeley Cedre Blanc Rasasi Deserve Men Miller et Bertaux A Quiet Morning Madonna Nudes 1979 Pour Homme Mansfield Antonio De Curtis