Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

C-Thru Tender Love Sarantis dla kobiet

C-Thru Tender Love Sarantis dla kobiet

wodny

C-Thru Tender Love marki Sarantis to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są gruszka, mandarynka i bergamotka; nutami serca są fiołek, jaśmin i lotos; nutami bazy są piżmo, ambra i wanilia.

Gruszka Mandarynka Bergamotka

Fiołek Jaśmin Lotos

Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about C-Thru Tender Love by Sarantis.

Body

C-Thru Tender Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarantis C-Thru Tender Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarantis C-Thru Tender Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum C-Thru Tender Love marki Sarantis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu C-Thru Tender Love marki Sarantis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Promesse Gucci Gucci Eau de Parfum II Salvador Dali RubyLips Ghost Ghost Deep Night Etienne Aigner Private Number Adidas Pure Lightness Rampage Blue Eyes Manuel Canovas Pink Riviera Perfumer`s Workshop Samba Ella Mikao Yujin Ectasy Victoria`s Secret Delicate Petals Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Love Struck