Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

C-Thru Pure Illusion Sarantis dla kobiet

C-Thru Pure Illusion Sarantis dla kobiet

Mam: 7 Miałem: 2

C-Thru Pure Illusion Sarantis dla kobiet Zdjęcia

C-Thru Pure Illusion marki Sarantis to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, C-Thru Pure Illusion został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia tahitańska, brzoskwinia, jaśmin i piwonia.

Gardenia tahitańska Brzoskwinia Jaśmin Piwonia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about C-Thru Pure Illusion by Sarantis.

See By Chloe
My Naked Truth

C-Thru Pure Illusion Recenzje Perfum

Gloria86
Gloria86

Szukałam wiosną zapachu "po domu", po treningu, coś odświeżającego, kiedy już nie mam większych planów na wyjście. Zazwyczaj używałam w tej funkcji Gosh DNA3, który na zawsze będzie w moim sercu, ale jest już prawie nie do zdobycia, niestety. Trafiłam na tę wersję C-Thru, czyli markę, której unikałam jak ognia i okazała się... akceptowalna. Zapach jest świeży, kobiecy, pudrowy - nic specjalnego, ale w opisanej na początku funkcji sprawdza się dobrze. Fajny na wiosnę i lato, zimą go nie widzę na sobie. Świeżak po domu - poprawia humor, a i mężowi się podoba :-) Trwałość i projekcja adekwatne do ceny.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarantis C-Thru Pure Illusion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarantis C-Thru Pure Illusion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum C-Thru Pure Illusion marki Sarantis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu C-Thru Pure Illusion marki Sarantis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Treselle Mystique Oriflame Rock'n'Passion Oriflame Power Woman Oriflame Nomadic Avon True Glow Oriflame Amethyst Fatale Avon Christian Lacroix Absynthe Oriflame Amber Elixir Night Bottega Veneta Bottega Veneta Burberry My Burberry Dolce&Gabbana The One Desire Gucci Gucci Eau de Parfum Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel Oriflame Amber Elixir Gucci Gucci Rush 2 Oriflame M by Marcel Marongiu Rihanna Reb'l Fleur Oriflame Mirage Bvlgari Jasmin Noir Yves Rocher So Elixir