Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

B.U. Candy Love Sarantis dla kobiet

B.U. Candy Love Sarantis dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 1

mleczny
B.U. Candy Love Sarantis dla kobiet Zdjęcia B.U. Candy Love Sarantis dla kobiet Zdjęcia B.U. Candy Love Sarantis dla kobiet Zdjęcia

B.U. Candy Love marki Sarantis to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. B.U. Candy Love został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi truskawka; nutami serca są jaśmin i bławatek; nutami bazy są drzewo sandałowe, pralina i wanilia.

Truskawka

Jaśmin Bławatek

Drzewo sandałowe Pralina Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B.U. Candy Love by Sarantis.

Prada Candy

B.U. Candy Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarantis B.U. Candy Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarantis B.U. Candy Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B.U. Candy Love marki Sarantis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B.U. Candy Love marki Sarantis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Victoria`s Secret Succulent Kylie Minogue Showtime EDT Tous Touch Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces Bath and Body Works Brown Sugar & Fig Abercrombie & Fitch Wakely Gale Hayman Delicious Cotton Candy Gale Hayman Delicious Amber La Perla Ruby Perlage Pamela Anderson Malibu Day Sinfonia di Note Coeur de Noisette Ulric de Varens Lily Prune Lily Silver