Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

B. U. Absolute Me Sarantis dla kobiet

B. U. Absolute Me Sarantis dla kobiet

karmelowy
B. U. Absolute Me Sarantis dla kobiet Zdjęcia B. U. Absolute Me Sarantis dla kobiet Zdjęcia B. U. Absolute Me Sarantis dla kobiet Zdjęcia B. U. Absolute Me Sarantis dla kobiet Zdjęcia

B. U. Absolute Me marki Sarantis to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, B. U. Absolute Me został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są mandarynka, jabłko i gruszka; nutami serca są frezja, fiołek i drzewo sandałowe; nutami bazy są karmel, piżmo i ambra.

Mandarynka Jabłko Gruszka

Frezja Fiołek Drzewo sandałowe

Karmel Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B. U. Absolute Me by Sarantis.

B. U. Absolute Me Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sarantis B. U. Absolute Me, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sarantis B. U. Absolute Me, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B. U. Absolute Me marki Sarantis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B. U. Absolute Me marki Sarantis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Tokyo Milk Parfumarie Curiosite I Want Candy IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) Koto Parfums Hello Kitty Abercrombie & Fitch Wakely Lulu Guinness Fairytales Ulric de Varens Mini Purple Puma Animagical Woman Angel Schlesser Ambre Frais Femme Avril Lavigne Forbidden Rose Farmacia SS. Annunziata Chia Swiss Arabian Abeer al Majlis Strange Invisible Perfumes Tahitian Honey