Marki » R S » « Grupy

LOANT Santi Burgas dla kobiet i mężczyzn

LOANT Santi Burgas dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

LOANT Santi Burgas dla kobiet i mężczyzn Filmy
LOANT Santi Burgas dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia LOANT Santi Burgas dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia LOANT Santi Burgas dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia LOANT Santi Burgas dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

LOANT marki Santi Burgas to perfumy dla kobiet i mężczyzn. LOANT został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Blanca Dalmau. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin wielkolistny, białe piżmo, ambra, gałka muszkatołowa, drewno kaszmirowe i ambroksan.

Jaśmin wielkolistny Białe piżmo Ambra Gałka muszkatołowa Drewno kaszmirowe Ambroksan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about LOANT by Santi Burgas.

LOANT Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Santi Burgas LOANT, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Santi Burgas LOANT, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum LOANT marki Santi Burgas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu LOANT marki Santi Burgas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Trish McEvoy Trish McEvoy 9 Blackberry & Vanilla Musk Police Pure Man Replay Replay for Her Liz Claiborne Red Sunset Nelly Apple Bottoms by Nelly Pacifica Mediterranean Fig Ulrich Lang Anvers2 Carolina Herrera 212 H2O Men Eclectic Collections 7 Wonders of the World Colosseum Puma Animagical Man Laurence Dumont Vanille Abricot IKKS IKKS Baby