Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Signorina Misteriosa Salvatore Ferragamo dla kobiet

Signorina Misteriosa Salvatore Ferragamo dla kobiet

Mam: 14 Miałem: 8 Chcę: 31 Ukochany zapach: 1

mleczny
Signorina Misteriosa Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Signorina Misteriosa Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Signorina Misteriosa Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia

Signorina Misteriosa marki Salvatore Ferragamo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Signorina Misteriosa został wydany w 2016 roku. Signorina Misteriosa stworzyli Sophie Labbe, Nicolas Beaulieu i Juliette Karagueuzoglou. Nutami głowy są jeżyna i neroli; nutami serca są tuberoza i kwiat pomarańczy; nutami bazy są paczula, bita śmietana i koktajl black vanilla husk.

Jeżyna Neroli

Tuberoza Kwiat pomarańczy

Paczula Bita śmietana Koktajl Black Vanilla Husk

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signorina Misteriosa by Salvatore Ferragamo.

Jeu d'Amour l'Elixir
Black Opium
Royal Desire
Jimmy Choo

Signorina Misteriosa Recenzje Perfum

Juanita75
Juanita75

Testuję już któryś z kolei raz i stwierdzam, że ten zapach bez zawartości tuberozy wyłożyłby się na pierwszym zakręcie, a mianowicie dlatego, że jest to zapach bardzo słodki. Czuć w nim prawie że kandyzowaną jeżynę (wiem, wiem taka nie istnieje, ale mam na myśli coś co jest nasączone i nasycone cukrem do oporu) oraz bitą śmietanę, ale nie taką w wersji light i raczej nie zmiksowaną na gładko, tylko taką mocno posłodzoną i zrobioną jakby od niechcenia, ze zgrzytającymi mikrocząsteczkami cukru wewnątrz. Zapach jest słodki, ale nie gładki. Jest lekko zadziorny w swojej całej słodyczy, ALE gdyby nie tuberoza stałby się z pewnością totalnym ulepem jakich wszędzie pełno. Tuberozo dzięki za uratowanie Signoriny Misteriosy. Czasem mogę cię nawet ponosić na poprawę nastroju, choć moc twa mizerna a i trwałość krótka...Za to flakonik wyjątkowo udany - pełen urody i wdzięku ;)

marta2210
marta2210

Do wariacji na temat zapachów podchodzę bardzo ostrożnie, szczególnie jeśli kocham pierwowzór. Klasyczna Signorina jest dla mnie zapachem idealnym- dyskretnym, eleganckim i radosnym. Wersja edt i Eleganza nie przypadły mi do gustu, jednak nuty Misteriosy na tyle mnie zaciekawiły, że postanowiłam porządnie przetestować te perfumy.

Niestety zapach był dla mnie jednym wielkim rozczarowaniem. Nie czuję w niej żadnego podobieństwa do klasycznej Signoriny. Zaraz po zaaplikowaniu zaatakowała mnie jeżyna skąpana w cukrze- nie czuję bitej śmietany której zapach jest słodkawy ale subtelny- czuję po prostu czysty cukier i landryny. Zapach jest duszący od początku do końca- rozbolała mnie od niego głowa, mimo że zimą noszę bardzo słodkie zapachy więc teoretycznie powinnam być przyzwyczajona. Nie umiem tego określić, ale czuję coś bardzo tandetnego w tym zapachu.

Perfumy te miały prawdopodobnie nawiązywać do hitów sprzedaży ostatnich lat- Si i La vie est belle. Przyznam że po trzech latach wąchania tych zapachów na znajomych i nieznajomych, mam ich serdecznie dosyć, jednak nie można odmówić im klasy lub zarzucić tandety. Misteriosa pachnie dla mnie jak bardzo nieudany odpowiednik wyżej wymienionych. Moim zdaniem jest to najmniej udana wersja Signoriny, i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że mi się po prostu nie podoba. Flakonik natomiast jest uroczy.

grudzienszal
grudzienszal

Fanki Si Armaniego, Royal Desire Christiny Aguilery czy La Vie est Belle Lancome podchodząc do masywnego,czarnego ale jakże dziewczęcego flakonu Signorina Misteriosa powinny się mieć na baczności. Mogą się w nim zatracić,bo zapach z tej samej linii zapachowej.
Dla mnie to najsłodsza,ale jednocześnie najbardziej radosna odsłona zapachu linii Signorina .Orientu to ja tutaj nawet przez chwilę nie czuję.Zapach otwiera intensywna jeżyna udekorowana obfitą pierzyną z bitej śmietany.Po krótkim czasie słodycz zostaje leciutko przełamana…No właśnie czym? Kwiatem pomarańczy? Być może to właśnie on nadaje kompozycji radosnego akordu.
I dla moich zmysłów to koniec bowiem tego typu zapachy na mej skórze momentalnie łagodnieją i stają się bliskoskórne. Okazuje się jednak,że otoczenie je wyczuwa o czym świadczy chociażby dzisiejszy zachwyt,,ale pani ładnie pachnie”

Sylwia74
Sylwia74

Zapach słodki, kremowo-śmietanowy. Dla mnie kwiatowo-owocowo-gourmand. Orientu nie wyczuwam choć bardzo bym chciała bo to moja ulubiona kategoria zapachowa. Zapach słodki ale podbity lekko kwaskowatymi nutami przez co nie jest ani ulepny ani przesłodzony. Doskonały zapach na co dzień choć flakon wskazuje na coś bardziej wytwornego i wieczorowego. Przyznam szczerze, że Misteriosę kupiłam w ciemno zwiedziona tym czarnym flakonem bo spodziewałam się właśnie ciężkiego, orientalnego zapachu. Nic bardziej mylnego, to uroczy, dziewczęcy zapach. Signorina Misteriosa to perfumy przyjazne dla nosa i dla otoczenia. Świetnie się je nosi tylko trwałość kiepska i projekcja marna. Flakon przepiękny, czarno-złoty z uroczą kokardką i choć mam tylko miniaturkę wygląda ona bosko.

Malutka100
Malutka100

Zjawiskowy, piękny czarno-złoty flakon z uroczą kokardką kryje w sobie równie piękną zawartość. Kolor buteleczki może co prawda sugerować zapach ciężki, mocny i raczej wieczorowy, jednak Signorina Misteriosa z pewnością do takich się nie zalicza.
Znajdziemy tu połączenie nut owocowych, kwiatowych oraz akordów gourmand. Kompozycja jest jednak od początku do końca spójna, wszystkie składniki dobrze ze sobą współgrają tworząc niezwykle kobiecą, słodko-kremową mieszankę.
W otwarciu najbardziej wyczuwalna jest dla mnie jeżyna, podbita lekko kwaskowatymi nutami. Zapach nie jest jednak nudny, wręcz przeciwnie- co jakiś czas do głosu dochodzi wyjątkowo uroczy mleczny aromat, co jest zapewne sprawką bitej śmietany wymienionej w składzie. Signorina Misteriosa to dla mnie zapach słodko-kwaskowaty, jednak ze znaczną przewagą słodkich nut. Słodycz tych perfum jest taka otulająco-kremowa, co bardzo mi się podoba.
Perfumy Salvatore Ferragamo są ciekawie skonstruowane, nie są jednostajne i płaskie, dzięki czemu nie męczą. Zapach jest kobiecy, używam ich z prawdziwą przyjemnością.

xmagx
xmagx

Używałam już każdej możliwej Signoriny , do testów nowej wersji zachęcił mnie piękny elegancki flakonik.Szybko się rozczarowałam i równie szybko umyłam , zapach był nie do zniesienia.Na mojej skórze koszmarnie słodki i duszący , nawet można powiedzieć że lekko apteczny.To zdecydowanie najgorsza Signorina jaka wyszła , choć flakonik chyba najpięknieszy...

china_doll
china_doll

Jeśli o mnie chodzi to mogłabym te perfumy brać w ciemno już dla samego flakonika, ponieważ jest PRZE-CU-DOW-NY!
Już flaszka oryginalnej Signoriny jest genialna, ale ten czarny kolor robi z niej mistrzostwo świata, no ręce same się wyciągają po te perfumy, tym bardziej że klasyk to mój najukochańszy zapach...

No, ale zejdźmy na ziemię. Zapach ,,tajemniczego flakera" nie strąca z mojego osobistego piedestału klasycznej Signoriny, ale jest całkiem nieźle. Od samego początku najbardziej wyczuwalna jest jeżyna i ja obstawiałabym jeszcze jakieś gorzkie cytrusy, pewnie chodzi o neroli i kwiat pomarańczy :) po kilku godzinach dochodzi słodycz bitej śmietany i nieco przytłumia wcześniejszy wyrazisty aromat. Cały czas mam wrażenie jakiejś sztucznej słodyczy, ale nie przeszkadza mi to.

Czarna Panienka jest moim zdaniem mniej słodsza niż jej różowa siostra i według mnie pasuje raczej na ciepłe pory roku. Nie jest tajemnicza, jakby wskazywała nazwa i mroczny flakon, ale mimo wszystko ma w sobie coś intrygującego.
Ogólnie oceniam bardzo pozytywnie. Swoją koncepcją wpisuje się w niebanalną słodycz linii Signorina, różni się też od zalewu nowych słodkich propozycji, bo nie jest taka zamulająca. Nie brakuje jej tez wyrazistości.

Trwałość i projekcja całkiem przyzwoite.
No i... chcę ją, chcę. Może nie tak od razu na już, ale to czarne cudo musi u mnie kiedyś zagościć :D

Beata Maria
Beata Maria

Puffffffffffff lecimy, lecimy... i bezpiecznie osiadamy na gęstej bitej śmietanie niczym rzucona do dekoracji jeżyna. Natychmiast wpada nam do rąk waniliowy koktajl. Wokół nas roztacza się woń przygotowanego deseru.
Signorina Misteriosa to nie są orientalno - kwiatowe perfumy a zdecydowanie jadalna forma zapachu. Poza tym, ta kompozycja nie ma nic wspólnego z elegancką Signoriną. Misteriosa próbuje nawiązywać do swoich, o wiele bardziej udanych udanych poprzedniczek: La Vie Est Belle czy la Nuit Tresor. Niestety, może być co najmniej średniej klasy naśladowczynią. Zapach jest kremowy, gęsty, bardzo słodki a ta jedna jeżynka nie ożywia go tak, jakbym oczekiwała. Neroli absolutnie nie ma prawa głosu a paczula czy tuberoza są w stanie agonalnym. Misteriosa to propozycja dla fanek słodkości waniliowych w ilościach kosmicznych.
Dla mnie -pas.
Piękny flakon,chciałoby się go mieć, ale zwartość....... jakoś mi tu nie pasuje.Trwałość zapachu przeciętna, projekcja również.

gardenia
gardenia

Misteriosa to to dla mnie nie jest, signorina może i tak, choć zapach jest też dość dojrzały, ma taką suchą drapiąca słodycz, lekko tłustawą ale nie ciężką, fajna jest ta nuta bitej śmietany ale jest ona dość syntetyczna, choć uwierzcie mi, ja zawsze uwielbiałam bitą śmietaną z proszku do ubijania na mleku, najlepsza była ta z Wodzisławia, więc może jestem grupą docelowa ;D Śmietany i wanilii jest tu sporo, jak wspominałam dość syntetyczne ale nie aż tak, żeby dyskwalifikować naszą pannicę do niższej półki. Ja osobiście tu owoców nie czuję aczkolwiek jest jakaś minimalna świeżość, mnie ten zapach nie zamula...nie powala też na łopatki, to kolejna dość nudna pozycja zgodna z trendami, nie znajdzie tu nic poszukiwacz/ka ambitnych dzieł, zaś pięknych flakonów na pewno! Jestem oczarowana tą cudną elegancką flaszeczką, szkoda, że kompozycji brak tego czegoś, jakiejś iskry. Ogólnie podoba mi się ta drapiąca waniliowo-śmietanowa pudrowość, ale sama sobie tego nie kupię, w prezencie może tak szczególnie ze względu na flakon :). Trwałośc niezła.

Perelka
Perelka

Signorina Misteriosa to ciężki, słodki i lepki zapach, wpisujący się w tę samą kategorię co Si, La Vie Est Belle, La Nuit Tresor. Wyczuwam w niej dodatkowo coś nieco chemicznego, metalicznego, co nawet mi się podoba. Muszę przyznać, że jeżyna w tym zapachu jest przepiękna, nadaje mu mroku i charakteru, ale z czasem staje się coraz bardziej przyduszona przez bitą śmietanę i tłustą, mocną wanilię. Te perfumy to coś dla fanek lepkich słodkości ;)

Blablabla123
Blablabla123

Piękna butelka! Zawartość mnie rozczarowała. O ile Signorina edp i edt to urocze i dziewczęce landrynki w kwiatach , Signorina Eleganza to nowoczesny szypr, to ten flanker jest jakis drazniacy. Duszny, a jednocześnie kwaskowy. Taka mdląca landryna w piżmie(którego nie ma). Musi to byc ta jeżyna i neroli. Po godzinie nieśmiało czuć paczula z wanilia. Trwałość 4-5h. Dla mnie męczący, chemiczny jak gryząca kostka toaletowa.Choc mysle, ze oddając sprawiedliwość Misteriosie-trochę sie wyróżnia wsród dzisiejszych ofert na polkach. Słodko-kwaśny, mocny, duszący. Ociera sie o nisze, jak dla mnie. Łatwy nie jest ten zapach. Jest to dla mnie kategoria białokwiatowa, nie orientalna. Taki zapach angielski, bo pamietam, jak mieszkałam w Anglii przez rok,ze Angielki uwielbiały takie duszne zapachy. Choc cos z przeszłości mi przypomina, ale nie moge sobie przypomnieć, co. Jakis olejek do opalania ? Cos trochę jak gardenia w olejku kokosowym od Yves Rocher czyli piekne,ciepłe i duszne Monoi, ale Misteriosa niestety zimna i duszna! Przytłacza mnie, na polke "chce" nie trafi.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signorina Misteriosa marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signorina Misteriosa marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Viktor&Rolf Flowerbomb Giorgio Armani Si Hermes Eau des Merveilles Lancome La Nuit Tresor Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Kenzo Jeu d'Amour Versace Bright Crystal Yves Saint Laurent Black Opium Nina Ricci Ricci Ricci Lancome La Vie Est Belle Lancome Hypnose Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Jimmy Choo Jimmy Choo Christian Dior Poison Calvin Klein Euphoria Paco Rabanne Olympea Roberto Cavalli Just Cavalli Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Versace Yellow Diamond Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel