Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Signorina Limited Edition Salvatore Ferragamo dla kobiet

Signorina Limited Edition Salvatore Ferragamo dla kobiet

lekko korzenny
Signorina Limited Edition Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Signorina Limited Edition Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia

Signorina Limited Edition marki Salvatore Ferragamo to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Signorina Limited Edition został wydany w 2013 roku. Signorina Limited Edition stworzyli Sophie Labbe i Juliette Karagueuzoglou. Nutami głowy są różowy pieprz i czerwona porzeczka; nutami serca są jaśmin, róża i piwonia; nutami bazy są panna cotta, paczula i piżmo.

Różowy pieprz Czerwona porzeczka

Jaśmin Róża Piwonia

Panna cotta Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signorina Limited Edition by Salvatore Ferragamo.

Signorina Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Signorina Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Signorina Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signorina Limited Edition marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signorina Limited Edition marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Aquolina Pink Sugar Deborah Be Gourmand - Lovely Cream Bath and Body Works Brown Sugar & Fig S-Perfume 100% Love Miller Harris Coeur d`Ete Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown Victoria`s Secret Berry Kiss Krigler Subtle Orchid 10 Corine de Farme Witch Corn Pamela Anderson Malibu Night Tauer Perfumes 10 Une Rose Vermeille