Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Incanto Dream Salvatore Ferragamo dla kobiet

Incanto Dream Salvatore Ferragamo dla kobiet

tropikalny
Incanto Dream Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia Incanto Dream Salvatore Ferragamo dla kobiet Zdjęcia

Incanto Dream marki Salvatore Ferragamo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Incanto Dream został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Bruyere. Nutami głowy są ananas, czarna porzeczka, mango i czerwone jabłko; nutami serca są piwonia i frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Ananas Czarna porzeczka Mango Czerwone jabłko

Piwonia Frezja

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Incanto Dream by Salvatore Ferragamo.

Incanto Dream Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo Incanto Dream, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo Incanto Dream, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Incanto Dream marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Incanto Dream marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Penhaligon`s Bluebell Calvin Klein Euphoria Gold L`Artisan Parfumeur Bois Farine Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle Hermes Jour d'Hermes Giorgio Armani Si Issey Miyake L'eau d'Issey Lancome Miracle Guerlain La Petite Robe Noir Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Fragonard Belle Cherie Roberto Cavalli Just Cavalli Her Avon Sunny Sky Hugo Boss Pure Purple Avon Women of Earth Gucci Flora by Gucci Glorious Mandarin Oriflame Eclat Weekend Clinique Clinique Happy Moschino Cheap & Chic I Love Love Kenzo Kenzo Amour