Marki » R S » « Grupy

F by Ferragamo Black Salvatore Ferragamo dla mężczyzn

F by Ferragamo Black Salvatore Ferragamo dla mężczyzn

Mam: 39 Miałem: 14 Chcę: 15 Ukochany zapach: 1

F by Ferragamo Black Salvatore Ferragamo dla mężczyzn Zdjęcia F by Ferragamo Black Salvatore Ferragamo dla mężczyzn Zdjęcia

F by Ferragamo Black marki Salvatore Ferragamo to perfumy dla mężczyzn. F by Ferragamo Black został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są lawenda i jabłko; nutami serca są czarny pieprz i kolendra; nutami bazy są labdanum i fasolka tonka.

Lawenda Jabłko

Czarny pieprz Kolendra

Labdanum Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about F by Ferragamo Black by Salvatore Ferragamo.

Eryo
Michael for Men
La Nuit de L`Homme Le Parfum

F by Ferragamo Black Recenzje Perfum

Gentle96
Gentle96

Wersja z 2017 roku ma slabą projekcje a z nadgarstka znika po około 3 godzinach. Szkoda ze ma słabe parametry bo zapach na prawdę ładny.

2017
ganczar666
ganczar666

Piękna naturalna lawenda,wyczuwam również wanilię której w składzie nie ma,możne to moja wina,mam lekkie pozytywne zboczenie na jej punkcie. Wszyscy piszą o porównaniu do Chanel,jeśli jednak oczekujecie wiernej kopii tego zapachu to muszę Was rozczarować. F Black ma pewne wspólne elementy z Chanel, ma też elementy z Ck Shock,ale nie jest napewno wierną kopią żadnego z tych zapachów. Ma świetne parametry i naturalne składniki no i cena,za mniej niż stówke mamy 100ml porządnej wody toaletowej. Sezon wiosna i lato to jego żywioły, aplikacja max.5 chmurek. Polecam

Kera
Kera

Wspanialy zapach...allure homme w innym flakonie i o wiele tanszy hihi... Polecam !

Tommy H.
Tommy H.

Pierwsza przygoda z ta marką, i od razu bardzo pozytywny odbiór tych perfum,a biorac pod uwagę -jakosc i cene to prawdziwa okazja była i jest...chociaz wróze w nidługim czasie wzrost ceny w miare popularnosci którą juz widac internatach ;)

No ale jak sam zapach?
dobry...smaczny, poczatki owowocowe (10min)jablko ze śliwką. podobienstwo oczywiste do CK one shock.
W miare rozwoju zapachu,staje sie pierw bardziej czekoladowy a na koncu ziemny...i co ciekawe im cieplej w polaczeniu ze skorą robi się ziernisty
Pisze jak jest ! :)
Zastanawiam sie ktora mam wersje, bo u mnie na nadgarstku spokojnie 6 godz wytrzymuje, natomiast wech moj bardzo sie przyzwyczaja do niego i po penwym czasie nie czuje go juz,wtapia sie gość italiano

krzysztofrw
krzysztofrw

No cóż, z przykrością muszę powiedzieć, że zakupiłem zapach z 2013 i niestety ale nie jest to już to co na początku, bardzo słaba projekcja, w zasadzie bliskoskórna od początku, na 100% reformulacja, bardzo duże osłabienie mocy zapachu.

wojtek91
wojtek91

Bardzo przyjemny zapach kupiłem tylko 30ml na próbę, dzisiaj żałuję ze nie kupiłem setki, ale na pewno do niego wrócę, najlepiej spisuje się w letnie wieczory parametry użytkowe na bardzo wysokim poziomie, trochę podobny do Chanel allure home

guma88
guma88

Magnes na kobiety,bardzo dobra projekcja jak i trwałość..Na pewno na jednej flaszce sie nie skonczy..Tak jak juz ktoś napisał "na bogato".. Polecam

Z reguły unikam testowania męskich perfum, bo to zupełnie nie moja bajka, ale jakimś cudem znalazła się u mnie ta próbka i powiem szczerze, że naprawdę podoba mi się ten zapach.

Początek to mocno orzeźwiająca lawenda i jabłko, później dochodzi odrobina ambry i skóry, w tle wytrawne, ziołowe nuty. Trwały i intensywny.

Prorok
Prorok

Młodszy brat F by Ferragamo . Stworzony takze przez Oliviera Polge. Zadebiutował w 2009 r. Jest podobny do poprzednika. Jednak nie czuc w nim tej intensywnej zielono-jablkowej nuty.Zastąpiono ja połączeniem czarnego pieprzu i fasoli tonka. Zostawiono lawendę . Pachnie mi gourmandowo , jakby kawowo ;) Ma wiecej przypraw. Generalnie jest slodzy , pikantniejszy . Pachnie " na bogato " . Wieczorowa wersja f by ferragamo . Rownie intensywna- trwalosć ok. 8 godzin , bardzo dobra projekcja . Chyba jeszcze bardziej elegancki niz poprzednik . Mysle , ze swietnie sprawdzi sie na randki

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum F by Ferragamo Black marki Salvatore Ferragamo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu F by Ferragamo Black marki Salvatore Ferragamo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry London for Men Lanvin L`Homme Sport Bentley Bentley for Men Intense Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Carolina Herrera 212 Men Gucci Gucci Pour Homme II Christian Dior Dior Homme Intense Hermes Terre d'Hermes Chanel Egoiste Platinum Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Lalique Lalique Pour Homme Equus Creed Aventus Versace Versace Pour Homme Lalique Encre Noire Sport Hermes Hermes Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Kenzo Kenzo pour Homme Alfred Dunhill Icon Lalique Encre Noire