Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Laguna Homme Salvador Dali dla mężczyzn

Laguna Homme Salvador Dali dla mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 9
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 4 Miałem: 2 Chcę: 2

główne akordy
cytrusowy
aromatyczny
balsamiczny
waniliowy
drzewny
słodki
Zdjęcia
Laguna Homme Salvador Dali dla mężczyzn Zdjęcia

Laguna Homme marki Salvador Dali to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Laguna Homme został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henri Bergia. Nutami głowy są lima, mandarynka, bergamotka, cytryna i werbena cytrynowa; nutami serca są drzewo sandałowe, jaśmin, cedr i cyklamen; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia, szałwia, labdanum, kumaryna i piżmo.

Perfume rating: 3.44 out of 5 with 9 votes.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Lima Mandarynka Bergamotka Cytryna Werbena cytrynowa

Środkowe Nuty
Drzewo sandałowe Jaśmin Cedr Cyklamen

Dolne Nuty
Fasolka tonka Wanilia Szałwia Labdanum Kumaryna Piżmo

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 1
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
bardzo duża 1
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 1
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
olbrzymia 1
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Laguna Homme by Salvador Dali.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Laguna Homme Recenzje Perfum

Seth
Seth

Jeszcze żaden z klasyfikowanych jako typowo męskie zapachów, nie wprawił mnie w takie zakłopotanie, tym bardziej, że nazwa i kolor flakonu budzą zamierzone, jednoznaczne skojarzenia z wątpliwej wartości bardzo popularnym onegdaj filmem. Nie cenię firm, których byt oparty jest na prostackim zamiarze odcinania kuponów od znanego nazwiska zmiksowanym z konceptem silącym się na wykorzystywanie wyrafinowanych technik subliminalnych. Nie bez przyczyny, damska wersja zapachu pojawiła się na rynku w czasie, gdy na ekranach królował sequel wspomnianego filmu. Z premedytacją używam określenia „klasyfikowany”, gdyż zarówno przypisanie go konkretnej płci i kojarzonego charakteru jest oględnie mówiąc, wysoce umowne. Wprawdzie to nie wada, ale uroda zapachu jest również dyskusyjna. Brak mu świeżości, przejrzystości, określonego charakteru. Zbyt ciężki na lato, zbyt jednoznacznie owocowy na porę zimową, wiosną zbyt drażniący słodyczą, dysonansem brzmiący jesienią. Na mojej skórze trąci rozgrzanymi na słońcu resztkami owocowego napoju konfekcjonowanego w metalowych puszkach i plastikowym substytutem kwiatów, a trochę ładnych skądinąd drewien i szałwii nie łagodzi pierwotnego wrażenia, ani nie nadaje typowo męskiego rysu. Ten swoisty mezalians uniemożliwia – co niezwykle dla mnie istotne – przypisanie zapachu okolicznościom. Wada dla mnie to olbrzymia, gdyż zapach w określonych sytuacjach nie powinien nikomu przeszkadzać a mnie przyprawia o konsternację w każdych okolicznościach. Bardzo dobra projekcja i dobra trwałość również nie ułatwia doboru i ostatecznie stwierdzam, że zapach jest dla mnie zbyt kobiecy. Ewentualnie mogę go postrzegać jako uniseks, ale w żadnym wypadku nie zapach męski. Trzeba jednak oddać marce, że udanie kontynuuje ducha artysty nawiązując do jego zachowań tą kreacją – choćby konsumującego muchy i z lubością przebierającego się w damskie fatałaszki – równie dziwaczną, o której jednak, jak i twórczości Salvador Dali nie można powiedzieć, że jest zła. Jednak w odróżnieniu od cen dzieł Mistrza, tego niska cena, wydaje się w pełni uzasadniona. W skali (1-6): za kompozycję - 3; oryginalność - 3; intensywność - 5; trwałość - 5. Ocena końcowa: 4,00.

May
16
2012

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Laguna Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Laguna Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Laguna Homme marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Laguna Homme marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Kto lubi te perfumy, lubi także
Boucheron Jaipur Homme Prada Luna Rossa Lancome Magie Noire Carolina Herrera 212 Men Hermes Un Jardin En Mediterranee Chanel Antaeus Cacharel Eden Givenchy Very Irresistible for men Reminiscence Patchouli Chanel Pour Monsieur Bvlgari Bvlgari Man Versace Versace Man Mugler A*Men Pure Malt Givenchy Pi Cacharel Cacharel Pour Homme Christian Dior Dune Kenzo Kenzo Jungle Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Bvlgari Black Calvin Klein Truth

Advertisement

Popularne marki i zapachy: