Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Agua Verde Salvador Dali dla mężczyzn

Agua Verde Salvador Dali dla mężczyzn

Agua Verde Salvador Dali dla mężczyzn Zdjęcia

Agua Verde marki Salvador Dali to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Agua Verde został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są grejpfrut i figa; nutami serca są jaśmin, wetyweria i gałka muszkatołowa; nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra.

Grejpfrut Figa

Jaśmin Wetyweria Gałka muszkatołowa

Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Agua Verde by Salvador Dali.

Dune
Uomo?
Aqua Fahrenheit

Agua Verde Recenzje Perfum

Pinball Wizard
Pinball Wizard

Są zapachy smutne i ciemne. Są też smaczne i nieapetyczne . Bywają intrygująco złożone i proste . Ten jest wesoły i jasny.
Perfumy od Salvadora Dali kojarzą mi się raczej z zapachami dla kobiet. Jednakże nie jest złym obyczajem postąpić czasami wbrew utartym przekonaniom, narzuconym często opiniom i wyjść na przeciw takim schematom. Tak też zrobiłem w przypadku Aqua Verde i nie zawiodłem się.
Bardzo dobra, żeby nie powiedzieć, świetna woda. Ten zapach to świeża, energetycznie owocowa wiosenno-letnia marynarka na słodkawo-gorzkiej podszewce, chyba dla młodych chłopaków, a może i dziewcząt też? Będzie również atrakcyjnym dodatkiem do stroju młodych duchem. Starym i młodocianym, mentalnym tetrykom nie ma nic do zaoferowania (no musiałem się jakoś pocieszyć ;-)
Ten zapach niczym nie szokuje, nie uwodzi, nic nie obiecuje i niczym nie mami. On JEST zapachem prostej witalności i zdrowej, słonecznej energii. Bez barokowych ozdobników i polifonii, nic z bizantyjskich przepychów, siła w prostocie.
Czuć gorzki warkocz otwarcia z wplecionym akcentem słodyczy. Gorycz pochodzi od grejpfruta i odpowiada za typowo męski pierwiastek tej kompozycji. Figa wnosi element kobiecy i lekko osładza cierpkiego towarzysza. To bardzo przyjemna faza tego zapachu. Dalej daje o sobie znać lekkość suchego, korzennego serca z odparowaną z wilgoci wetywerią, zrównoważoną przyjemnie podanym, miękkim i delikatnym tutaj jaśminem, który często jest dla mnie zbyt mdły i odpychający (żeby nie powiedzieć - trupi). Wszystko na balsamicznej bazie z nieco kontrastową, „spoconą” nutą soli, ale gładką, bez ostrości, na tyle subtelną, że cytrusowe echo czuć jeszcze długo po aplikacji.
Żywotność tego aromatu nie jest imponująca i u mnie zamyka się w przedziale od 4 do 6 godzin, przy stonowanej i dyskretnej projekcji. Jest to jednak zapach na „dzień dobry” i nie musi być ze mną już do zmierzchu. Rozsądny, niezobowiązujący wybór do dziennego użytku całorocznego w preferencji cieplejszych pór.
I to wszystko za porażająco śmieszną cenę!
Zaczynam mieć już dość tej zimy. Coraz częściej uciekam myślami w cieplejsze klimaty, te zapachowe również i tęsknię za wiosną. Zielona woda od Salvadora Dali to prawdziwa woda życia. Pomaga ogrzać chociaż wspomnienia i wesoło je rozjaśnia.

2017
MUCHA
MUCHA

Zielono mi...

Bardzo przyjemny, zielony, soczysty, lekko wytrawny letni męski zapach, na szczęście nie jest wodny. Nazwa zapachu bardzo adekwatna. Na mnie wychodzi przede wszystkim figa, trochę grapefruita i wetywerii w bazie, reszta to tło. Muszę zaznaczyć, że to zapach bardzo prosty i raczej nie ewoluuje za bardzo. Trwałość ok 8 godzin, czyli nieźle. Mocarzem jeśli chodzi o projekcję nie jest, ale jak dla mnie jest ok.

Myślę, że wart poznania, na pewno ciekawa opcja na upały, nawet w największe nie zamęczy, wręcz na odwrót, przyniesie ulgę.

Ocena: 7/10

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Agua Verde, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Agua Verde, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Agua Verde marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Agua Verde marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Versace Pour Homme Christian Dior Fahrenheit Mugler A*Men Gres Cabotine Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Cartier Declaration Coty Pret a Porter Burberry London for Men Hermes Terre d'Hermes Givenchy Pi Cartier Declaration Essence Bvlgari Bvlgari Pour Homme Mirato Malizia Uomo Vetyver Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Lanvin L`Homme Sport Chanel Antaeus Azzaro Visit For Men Bvlgari Black Avon Passion Dance Van Cleef & Arpels Midnight in Paris