Marki » R S » kwiatowe « Grupy

S.T. Dupont Blanc S.T. Dupont dla kobiet

S.T. Dupont Blanc S.T. Dupont dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 2

tuberozowy
S.T. Dupont Blanc S.T. Dupont dla kobiet Zdjęcia S.T. Dupont Blanc S.T. Dupont dla kobiet Zdjęcia

S.T. Dupont Blanc marki S.T. Dupont to kwiatowe perfumy dla kobiet. S.T. Dupont Blanc został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francoise Caron. Nutami głowy są biała porzeczka, nektarynka i tangeryna; nutami serca są tuberoza, kwiat pomarańczy, groszek pachnący, biała róża i konwalia; nutami bazy są piżmo, drzewo kaszmirowe, heliotrop i biała ambra.

Biała porzeczka Nektarynka Tangeryna

Tuberoza Kwiat pomarańczy Groszek pachnący Biała róża Konwalia

Piżmo Drzewo kaszmirowe Heliotrop Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about S.T. Dupont Blanc by S.T. Dupont.

Beyond Paradise

S.T. Dupont Blanc Recenzje Perfum

gugusia
gugusia

Pieśń ku czci białych kwiatów. Okropna, duszna kompozycja bliźniaczo podobna do Beyond Paradise EL. Kompletnie nie moje klimaty. Posyłam dalej w świat.

amanda
amanda

Po zbyt trochę chaotycznym początku stopniowo zaczyna układać się w stonowaną kwietną kompozycję z wdzięcznym groszkiem, jego niezwykle delikatnymi płateczkami i owymi białymi kwiatami konwalią i różą .
Na mojej skórze nie ma tuberozy czy heliotropu a nawet lekko dusznawego kwiatu pomarańczy , wszystko pobrzmiewa łagodnie , przechodząc w delikatną kremowość .
Zapach dobrze się sprawdzi w gorące lato , szczególnie dla tych, którzy nie lubią wodnych nut a szukają czegoś delikatnego .

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont S.T. Dupont Blanc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont S.T. Dupont Blanc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum S.T. Dupont Blanc marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu S.T. Dupont Blanc marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Blush Intense Police Police Naked Pour Femme Alfred Sung Sung Aftelier Jasmine Single Yves Saint Laurent Paris Roses des Vergers Victoria`s Secret Dream Angels Divine Fragonard Fleur D`oranger Bath and Body Works Sheer Japanese Cherry Blossom Michael Kors Very Hollywood Oriflame Delight Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Prada Infusion de Tubereuse