Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Platinum Crystal Royal Cosmetic dla mężczyzn

Platinum Crystal Royal Cosmetic dla mężczyzn

morski

Platinum Crystal marki Royal Cosmetic to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są mandarynka, pomarańcza, nuty morskie, cytryna, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są nuty zielone, róża, jaśmin i gałka muszkatołowa; nutami bazy są mech dębowy, drzewo sandałowe, cedr i białe piżmo.

Mandarynka Pomarańcza Nuty morskie Cytryna Bergamotka Grejpfrut

Nuty zielone Róża Jaśmin Gałka muszkatołowa

Mech dębowy Drzewo sandałowe Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Platinum Crystal by Royal Cosmetic.

Platinum Crystal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Royal Cosmetic Platinum Crystal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Royal Cosmetic Platinum Crystal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Platinum Crystal marki Royal Cosmetic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Platinum Crystal marki Royal Cosmetic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Domenico Caraceni Ivy League Roger & Gallet Cedrat Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage Bogner Bogner Man Classic Summer Edition Guerlain Eau de Cologne du 68 Elizabeth Arden Daytona 500 Lulu Castagnette Indomptee Creative Universe Beth Terry Element of Surprise April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil DSH Perfumes Menthe Moderne Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu Antonio Miro Colonia