Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Imithi Rose en Bos dla kobiet

Imithi Rose en Bos dla kobiet

Imithi Rose en Bos dla kobiet Zdjęcia Imithi Rose en Bos dla kobiet Zdjęcia Imithi Rose en Bos dla kobiet Zdjęcia Imithi Rose en Bos dla kobiet Zdjęcia

Imithi marki Rose en Bos to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emily Pienaar. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, paczula, cedr virginia i wanilia.

Lawenda Paczula Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Imithi by Rose en Bos.

Imithi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rose en Bos Imithi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rose en Bos Imithi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Imithi marki Rose en Bos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Imithi marki Rose en Bos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Campos de Ibiza Cedro Mypa Madonna Men Oriflame Ascendant Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites Puma Flowing Free Man Jil Sander Jil Sander Man Absolute Donna Karan DKNY Men 2009 Avon Just Play for Him Stephanie de Saint-Aignan Voleur de Ciels Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water CB I Hate Perfume In The Summer Kitchen Iceberg Eau de Iceberg Pour Homme