Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Vera Violetta Roger & Gallet dla kobiet

Vera Violetta Roger & Gallet dla kobiet

Vera Violetta Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Vera Violetta Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Vera Violetta Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia Vera Violetta Roger & Gallet dla kobiet Zdjęcia

Vera Violetta marki Roger & Gallet to kwiatowe perfumy dla kobiet. Vera Violetta został wydany w 1894 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henri Roger. Perfumy zawierają takie składniki, jak fiołek.

Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vera Violetta by Roger & Gallet.

Vera Violetta Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roger & Gallet Vera Violetta, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roger & Gallet Vera Violetta, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vera Violetta marki Roger & Gallet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vera Violetta marki Roger & Gallet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Eau de Gucci Anna Sui Sui Love Escada Jardin de Soleil Princesse Marina De Bourbon Eau de Lys Fragonard Fragonard The Different Company Jasmin de Nuit Ormonde Jayne Sampaquita Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Bvlgari Jasmin Noir Eau de Toilette Cinq Mondes Rituel de Kyoto Lush Flower Market Oriflame Chiffon