Marki » R S » « Grupy

Eau de Rochas Fraiche Rochas dla kobiet

Eau de Rochas Fraiche Rochas dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 3

wodny
Eau de Rochas Fraiche Rochas dla kobiet Zdjęcia Eau de Rochas Fraiche Rochas dla kobiet Zdjęcia

Eau de Rochas Fraiche marki Rochas to perfumy dla kobiet. Eau de Rochas Fraiche został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Michel Duriez. Nutami głowy są bergamotka i nuty wodne; nutami serca są białe kwiaty, irys i liatra; nutami bazy są piżmo i mech dębowy.

Bergamotka Nuty wodne

Białe kwiaty Irys Liatra

Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Rochas Fraiche by Rochas.

Les Cascades de Rochas Songe d’Iris
Eau de Rochas
O de Lancome

Eau de Rochas Fraiche Recenzje Perfum

Malwina
Malwina

Zapach przywodzi na myśl letnią imprezę przy basenie, gdzie jednak zapomniano o kwiatach i jeden z gości w przypływie współczucia wlewa do doniczki z przysychającym irysem, szklankę orzeźwiającej lemoniady.

Nawiązują do swojego poprzednika - Eau de Rochas oraz tradycyjnego, kolońskiego O de Lancome. W Eau de Rochas Fraiche, cytrusowej, kolońskiej nucie niemal do końca towarzyszy charakterystyczny, 'rochasowy' irys, który zbliża EdRF do Song d'Iris. Ma się wrażenie, że z czasem, spragniony irys i mech dębowy pochłaniają całą wilgoć nut wodnych i wysysają ją również z cytrusów, czyniąc zapach delikatnie suchym i pudrowym.

Dla miłośników kolońskich wód, Eau de Rochas Fraiche będzie stanowić miłą, odświeżającą kąpiel. Słowo 'kąpiel' nie jest tu przypadkowe. Trzeba się nim porządnie zlać, aby dobrze go na sobie poczuć. Z tego powodu, przestały mnie dziwić niemal półlitrowe kanistry w jakich potrafi być dostępny.

2017
vertigo
vertigo

Eau de Rochas Fraiche zgrabnie naśladuje klimat wód kolońskich z lat 70'.
Jest cytrusowo-zielono-białokwiatowa, świeża, cierpka i jednocześnie "łazienkowo" czysta.
Przyzwoite parametry użytkowe.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rochas Eau de Rochas Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rochas Eau de Rochas Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Rochas Fraiche marki Rochas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Rochas Fraiche marki Rochas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Pierre Guillaume PG20 L`Eau Guerriere Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum Diesel Fuel For Life She Summer Keiko Mecheri Bois de Santal Giorgio Armani Idole d`Armani DSQUARED² She Wood Velvet Forest Wood Victoria`s Secret Vertical Penhaligon`s Opus 1870 Il Profvmo Pioggia Salata Yves Rocher Peche Jaune Hanae Mori Hanae Mori N02 Lucien Lelong Jabot