Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Just Cavalli Gold for Her Roberto Cavalli dla kobiet

Mam: 33 Miałem: 12 Chcę: 26 Ukochany zapach: 2

orzechowy
skórzany
Just Cavalli Gold for Her Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Just Cavalli Gold for Her Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Just Cavalli Gold for Her Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia

Just Cavalli Gold for Her marki Roberto Cavalli to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Just Cavalli Gold for Her został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fabrice Pellegrin. Nutami głowy są orzech laskowy i mandarynka; nutami serca są jaśmin, korzeń irysa i pianka marshmallow; nutami bazy są skóra i drzewo różane.

Orzech laskowy Mandarynka

Jaśmin Korzeń irysa Pianka marshmallow

Skóra Drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Just Cavalli Gold for Her by Roberto Cavalli.

L’Ange Noir
This Is Not A Pipe

Just Cavalli Gold for Her Recenzje Perfum

cudmiódmalina
cudmiódmalina

Bardzo lubię te perfumy. Bez większego wwąchiwania wyczuwam orzechy laskowe oblane bitą śmietaną(tak czuję bitą śmietanę). Momentami pojawia się jaśmin ale dla mojego nosa zdecydowanie nie "alienowski". Pianek nie czuję :( . Są dla mnie niezwykle kremowe i seksowne. Zbierają masę komplementów :) a mój mężczyzna uwielbia dni kiedy nimi pachnę. Zaopatrzyłam się w największy flakon zaraz po tym jak otrzymałam próbkę tych perfum. Już po pierwszym psiku wiedziałam ,że muszą być w mojej kolekcji i są . Trwałość na ubraniach doskonała, na skórze ok.6 godzin. Projekcja bardzo dobra , doskonale są wyczuwalne przez otoczenie. Polecam każdej kobiecie ,która kocha nutę orzechów i słodkości.

2017
samsara
samsara

A na mnie ten zapach słodziakiem nie jest. Jest dymno-winny z nutą słodyczy pobrzmiewającą w tle, ale zdecydowanie nie grającą pierwszych skrzypiec. Otwarcie to sterta swieżo rozłupanych orzechów, bardziej jednak czuć łupinki niż same orzeszki, jest sucho i surowo. Ta faza trwa jednak niezwykle krótko.Już po chwili zapach robi się mięsisty, gęstszy i mi do złudzenia przypomina kosz wędzonych śliwek, nie suszonych, lecz wędzonych-takich z pestką, które kupuje się do kompotu z suszu na Święta. Skóra w tym zapachu jest dla mnie delikatną skórką śliwki, nie czuję również powinowactwa z alienowym jaśminem. Końcowa faza zapachu przyprósza nieco tę oryginalną nutę słodyczą pianek, albo raczej ich zewnętrznej warstwy swoistego talku/ cukru pudru, który dba o to, by nie lepiły się jedna do drugiej. Ten zapach również nie jest ulepny, wydaje mi się suchy, kojarzy mi się też z zapachem wiśniowego tytoniu, ma w sobie pewną bliżej nieokreśloną szorstkość. Spodobał mi się. I to bardzo.

2017
perfumeholic88
perfumeholic88

Złoty flakonik. Charakterystyczny styl Cavallego, który zawsze pokazuje kobietę jako seksowną, pewną siebie kusicielkę. Bardzo ciekawy skład, bo jesli widzę orzechy laskowe, pianki i skórę to już serce bije mi szybciej. W środku jednak nie ma fajerwerków co nie oznacza, że kompozycja jest zła, nic z tych rzeczy! Osobiście jednak spodziewałam się intensywnej, może nawet słodkawej bomby, a tymczasem zapach ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu jest dość łagodny,potulny i puszysty jak kot kanapowiec, który ma wyjątkowo potulny charakter. Na początku rzeczywiście sa obiecywane orzeczy i czuć je wyraźnie aczkolwiek więcej ich można znaleźć w czerwonym serduszku Diesel i to ono u mnie przoduje w przypadku orzechowych kompozycji. Skóra również występuje i jest to ciekawe połączenie, bo dotąd niespotykane aczkolwiek skórzana nuta absolutnie nie jest mocna i nie chce dominować. Po kilku minutach dołącza jaśmin jaki znam z Aliena, ale dużo mniej intensywny i mniej krzyczący. Pudrowa nuta pianek jest tłem.
Dla mnie Gold nie jest słodziakiem i nie jest też seksownie zmysłowy, a taki właśnie był zamysł. Może to przez to, że niestety na mnie postanowił być zbyt delikatny, snuje się bardzo blisko i jest wyczuwalny zbyt krótko. Nie ma w nim kontrowersji, śmiało można go użyć na codzień i nie martwić się, że otoczenie może źle zareagować. Jest gładki, łagodny i przymilny ale za mało wyrazisty - to nie jest to czego się spodziewałam.

Trinapapisten
Trinapapisten

Ładny taki, ale nie must have. Słodki, leciutko skórzany orzeszek laskowy. Tylko, że wszystko takie mało wyraziste, bezpieczne, mało orzecha w orzechu. Gold jest ok i nic więcej. Współczesny kompocik w którym zastąpiono owocki orzeszkiem w tle. Myślę, że gdyby były lepsze proporcje tj. ciut mniej słodyczy i sporo więcej orzecha byłoby super. Zapach dobry do pracy, na 18-tkę i urodziny w rodzinie. Parametry dobre, tylko dobre.

amanda
amanda

Nie przepadam raczej za skórą w perfumach,nawet gdy ona jest z wyższych sfer.
Gdy jest delikatna i miękko aksamitna to i tak tylko na chwilkę.
Nie dodałabym jej do swoich ulubionych,bo nie jestem skórzano lubna.
Jednak skórka podana w formie gourmand to już zupełnie co innego.To moje tony i to akceptuję.
Dla mnie ten zapach ze skórą a raczej skórką delikatną,gładko jedwabną w samym temacie jest doskonały.
A to dlatego,że i słodycz nie zabija ani nie przebija.
Orzechy z pianką wspaniale zostały przełamane nutą skóry.
Skóry pudrzastej,miękkiej podrasowanej jaśminem.
Dla mnie to idealna podana skórka na "słodko".Bez zbytniego słodzenia,proporcje zostały zachowane.

Malutka100
Malutka100

Zaintrygowały mnie te orzechy i pianki w składzie, więc z przyjemnością zabrałam się za testy tego zapachu.
Just Cavalli Gold to piękny, kremowo- otulający zapach, szalenie kobiecy i seksowny.

Na mojej skórze na pierwszy plan wybijają się głównie nuty gourmand, w tle pobrzmiewa zaś jaśmin. Zapach nie jest płaski, pięknie rozwija się na skórze. Jest słodki, ale nie ulepny. Słodycz przełamana nutami drzewnymi jest elegancka i z klasą.

Zapach jest wyczuwalny przez otoczenie, ale nie nachalny. Koleżanka czując go na mnie powiedziała, że przypomina jej Organzę. Nie wiem ile w tych perfumach podobieństwa, bo nie miałam jeszcze okazji poznać tego zapachu.
Trwałość bardzo dobra, perfumy czuje przez wiele godzin przy każdym ruchu. Nie jest to jednak zapach z tzw. „ ogonem”.
Just Cavalli Gold for Her to zapach, który z każdym użyciem podoba mi się coraz bardziej. Gdy wykorzystam swoją odlewkę na pewno zakupię sobie flakonik.

arli
arli

Piękny słodki zapach z nutą drzewno-skórzaną. Trwałość zapachu bardzo dobra ok. 8 godzin. Cudeńko nie dla każdego, ja takie zapachy uwielbiam. Zauważalne, nie nachalne z ogonem.

Agnieszka1974
Agnieszka1974

Kopia Aquolina sugar gold.
Klasyczny wydaje się ciekawszy,jak rozpalony słodki olejek na ogrzanej skórze.

Perelka
Perelka

Słodko-pudrowo-drzewny zapach. Bardzo wyraźnie czuć palisander - piękne, kremowe drewno. Na mojej skórze potrafi się rozwijać na kilka różnych sposobów i uwielbiam go za tę zmienność. Czasem pokazuje piękną, metaliczną nutę. Innym razem układa się nieco zbyt słodko.

Pozzzziomka
Pozzzziomka

1sze zetknięcie z tym zapachem było bardzo obiecujące, ale tylko było. Po czasie, w praktyce, bardziej niż nadgarstkowe użycie zaskutkowało zasłodzeniem strasznym i zapach ma w sobie zbyt duży pierwiastek gourmand, za słodko, zbyt jadalnie, żeby u mnie nie spowodować mdłości.
Ale przyznaję orzechy laskowe są, ale wręcz oblepione czymś słodkim i dosyć sztucznym, jak nie takim bardzo, może to te pianki z nut.
Ale dla miłośników 100% słodziaków propozycja bardzo ciekawa.
Mi bardziej odpowiadają orzechy laskowe w Womanity Elles, nie ma ich tam, ale ja je czuję :)

liczi
liczi

Przypomina nieco Aliena Essence Absolue Thierrego Muglera. Mam oba zapachy, przetestowałam je jednocześnie na nadgarstkach. Alien z początku jest ostrzejszy, trudniejszy. Cavalli za to bardziej puszysty, kurzasty. Czuję orzechy i jaśmin, nie czuję skóry, prędzej ciepły kożuszek ;)
Po 2 godz. Alien robi się coraz gorętszy, znika mirra, wypala kadzidło, pojawia tłusta wanilia. Cavalli zmierza w nieco chemiczną nutę piankowych cukierków a po orzechach czuję drewniane łupinki.
Po 4 godz. Cavalli niestety znika ze skóry całkowicie, natomiast Alien słodzi nadgarstek czystą wanilią przez kolejne godziny. Nie umiałabym wybrać, który z zapachów preferuję, Alien ma lepsza trwałość i projekcję, za to Cavalli przez pierwszą godzinę jest zdecydowanie przyjemniejszy.

Amber92
Amber92

Pokładałam bardzo duże nadzieje w tym zapachu, ale jednak się rozczarowała. Uwielbiam zapach orzechów ( i same orzechy ;> ), laskowych również.Jednak perfumy te nie przypadły mi do gustu , cały niemal czas czuję to sztuczne orzechy to orzechówkę.Moja ulubiona nuta zapachowa - jaśmin w ogóle się nie przebija.Nie jestem przekonana czy chciałabym tak pachnieć . Zapach jest jednak oryginalny i ma swój urok - to trzeba mu oddać . Szkoda , że mnie nie porwał.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Cavalli Just Cavalli Gold for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Cavalli Just Cavalli Gold for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Just Cavalli Gold for Her marki Roberto Cavalli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Just Cavalli Gold for Her marki Roberto Cavalli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Narciso Rodriguez Narciso Mugler Alien Essence Absolue Tom Ford Noir Pour Femme Lancome Tresor Mugler Alien Christian Dior Hypnotic Poison Mugler Angel Eau de Toilette Givenchy Ange ou Demon Burberry My Burberry Burberry Burberry Women Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Versace Crystal Noir Lancome La Nuit Tresor Jean Paul Gaultier Classique Estée Lauder Sensuous Noir Elizabeth Arden Green Tea Guerlain Insolence Eau de Parfum Marc Jacobs Decadence Yves Saint Laurent Belle d`Opium Guerlain Shalimar Parfum Initial