Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Pink Happiness Delicate Moments Revlon dla kobiet

Pink Happiness Delicate Moments Revlon dla kobiet

kakaowy
Pink Happiness Delicate Moments Revlon dla kobiet Zdjęcia

Pink Happiness Delicate Moments marki Revlon to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bambus, bergamotka, herbata i czerwone jagody; nutami serca są jaśmin, frezja, lilia i wata cukrowa; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula, wanilia i meksykańska czekolada.

Bambus Bergamotka Herbata Czerwone jagody

Jaśmin Frezja Lilia Wata cukrowa

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Wanilia Meksykańska czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Happiness Delicate Moments by Revlon.

Pink Happiness Delicate Moments Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Revlon Pink Happiness Delicate Moments, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Revlon Pink Happiness Delicate Moments, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Happiness Delicate Moments marki Revlon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Happiness Delicate Moments marki Revlon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Kylie Minogue Sweet Darling Pussy Deluxe Pussy Deluxe Victoria`s Secret More PINK Please Chi Miss Chi Lolita Lempicka Amarena Whim Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario Avril Lavigne Black Star Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Sucre Glace Victoria`s Secret Berry Kiss Esme Rene Beautiful U Tauer Perfumes 10 Une Rose Vermeille Michel Germain Sexual Sugar